Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 11. jūlijā 06:46
1986 gadā kad ar Rīgas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības orķestri braucām uz Rostoku Vācijas Demokrātisko Republiku, automātiski tika pievienots nekad iepriekš neredzēts trombonists nu KGB cilvēks. Tā notika arī kad braucām uz Čehoslovakiju. Cik ironiski, 1986 gadā biju pie Brandenburg vārtiem Berlīnē un domāju kā aizmukt no idiotiskās Padomju valsts, tagad kad Latvija ir neatkarīga es nevaru atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Tagad dzīvojam Ziemeļamerikā, jo Anglistānā mūs diskriminē apsaukā par Eastern European un to pamazām pārņem okupē musulmaņi. 90tajos visu ko varēja nodot Latvijas valstij- tautai, to prihvatizēja VDK cilvēki. Paanalizējiet liela daļa no tiem pat nevar noslēpt, ka bija VDK darbinieki! Tādiem cilvēkiem, ir nepareiza vertību sistēma, jo domā, ka esam pertiķu radinieki - dzīvnieki! Pasaule neradās mistiska sprādziena rezultātā, evolūcijas teorija ir MELI. Kad to sapratīs tie kas patiesībā parvalda valsti l, tikai tad, kas mainīsies uz labo pusi tautai. Patreiz, nebūs tautas nebūs valsts! Tas ir valsts drošības jautajums #1!
harry_s
2019. gada 11. jūlijā 07:23
Izklausās pēc skaisti izdomātas pasakas, kur kāds gudrais apmuļķo dumjo čeku. Tagad dzirdami daudzi tādi neticami stāsti.
Valdis Kalnozols
2019. gada 11. jūlijā 07:51
Ieteiktu jebkuram no šī šmurguļa turēties pa gabalu, vinam nav ne goda ne sirdsapzinas. Patiesi žēl, ka KasJauns žurnalistus vēl aizvien var manipulet un sarunat rakstus. Pieodiet medija parstavji pretigi.
Atis Priedītis
2019. gada 11. jūlijā 08:46
Šķiet, ka tagad sāksies jauna rakstu sērija par tiem, kuri pateicoties sadarbībai ar VDK kļuva populāri, bagāti un slaveni. Par tiem, kuri bija "lohi", neveiksminieki un plānprātiņi (jo atteicās sadarboties) tāpat jau viss ir zināms. Viņi vienkārši bija "lohi".
Antons Resnis
2019. gada 11. jūlijā 09:24
Lai nu vecais vīrs ar savām fantāzijām piedzīvo zvaigžņu stundu. Tas nekas, ka stāsta blēņas.
Nazars
2019. gada 11. jūlijā 11:43
Es viņam neticu. Iespējams, ka nodevis latviešus, tagad spodrina spalvas. Ja esi sadarbojies ar attiecīgiem dienestiem , čeku, tas ir zīmogs uz mūžu. Tur nekādi attaisnojumi nevar būt. Tik nožēlojami, kā daži nodevēji cenšas attaisnot savas darbības. Skrastiņš, Beinerte, Gobziņš, Zagorskis, Kreipāns, Peters, Zālīte, Ermanbriks, Beļskis, Rubenis, Inkēns, Godmanis, Šipkēvics, Tabaka un daudzi citi sabiedrībā zināmi subjekti - tautas "varoņi"! Un ,kā čekas maisos esošie taisnojas.. , tas ir komēdijas vērts teātris! Tie, kuru uzvārdi sarakstos atrasti, tie reāli un čakli strādājuši čekistu labā. Nožēlojami stukači!
Valdis Kalnozols
2019. gada 11. jūlijā 12:59
Zinu šo vecuma marasma mocīto šmurguli, pats tā sapinies savos melos, ka baidos pats isti nezin kas vina prātā ir patiesiba , kas meli. Lai kā necenšas nelietis, sevi kaut kā krasot baltu, nolādēs šo šmurguli viņa pēcteči.
dzintra
2019. gada 11. jūlijā 13:12
Nazar,ne Petera ne Zālītes nav nevienā "sarakstā".Pēti tos sarakstus uzmanīgāk!
Nazars
2019. gada 11. jūlijā 17:24
to dzintra. https://sites.google.com/site/tulpjujuris/kontakti/musu-stukaci Diezgan krietna kaudze ar stukaču kartītēm ir "izgaisusi". Bet visiem jau zināms, ka vienmēr ir varēts , arī šodien var absolūti visu par samaksu nokārtot.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi