Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Huks
21. jūnijā 06:31
Kas ir Odiozi??Latviski rakstiet vienreiz!!Kāds pilsoņu karš??!!!Te vietējie sieri uzreiz pamuks...visas sazagtās villas buus brīvas Jūrmalā un citur...
cenzūrijs
21. jūnijā 06:39
pilsoņu karš ir kad pilsoņi karo pret nepilsoņiem?
Dzintars Lielais
21. jūnijā 06:50
Kāda šķirba pie kuriem cilvēciņiem pastaļiem kalpot,pie zaļiem,pie zilistrīpainiem,pārmērīga kažoku uz kuru pusi vajag,
Onslows
21. jūnijā 07:52
Kapēc drošības policija tos nav sašņorējusi?
ALIDA DJATLIKA
21. jūnijā 08:16
Nu re un daudzi vel saka, prieks kam mums NATO.? NATO ir vajadzigs pret antifasistiem un zalajiem cilveciniem. Bet pieminekli mums nevajag, jo uzvaras Latvija nav bijis, bet bija okupacija un izskatas, ka joprojam ir.
Janis Zarins
21. jūnijā 08:45
Es neiebilstu, zaljie meerkakjiishi tiks nogalinaati momentaa
pital fermiIngus
21. jūnijā 09:39
Vaitad zaļos cilvēciņus var ievest? tie tak bija ogļrači kas formas tērpus nppirka veikalā un tankus sametināja no vecām detaļām. ne tā?
Vernons Kiesners
21. jūnijā 09:41
Mūs kādreiz baidīja ar Pleskavas desanta divīziju! Ukraiņi viņus apšāva kā vārnas, cinka zārkos veda atpakaļ uz Pleskavu. Lindermanam laikam dzīvot apnicis. Švešzemnieki nediktēs ko un kā mums darīt!
Sēņu Vecis
21. jūnijā 09:52
Pieminekļa nojaukšanas sekas ir neprognozējamas un apvaino pasaules antifašistisko kustību un lielu daļu Latvijas sabiedrības, teikts paziņojumā ============================================================================ Kāds vēl " antifašistisko kustību " ? Piemineklim n a v nekāda sakara ne ar fašismu, ne ar antifašismu .
Sēņu Vecis
21. jūnijā 09:54
Dzintars LielaisŠodien ************ Kāda šķirba,,, pie kuriem cilvēciņiem lāpotiem kalpot, pie zaļiem, pie zilistrīpainiem, pārmērīga kažoku uz kuru pusi vajag. **************** Komatus saliec, lāpots.
Sēņu Vecis
21. jūnijā 11:02
izplatījusi aicinājumu Latvijā ievest Krievijas un NATO miera uzturēšanas spēkus, ============================================================================= Latvijā taču jau ir NATO karaspēks. Varbūt zōwietiskie to nemaz nezina ?
beerdrinkers
21. jūnijā 11:28
Huk, spēsi uzrakstīt to teikumu, nomainot svešvārdu (internacionālismu) "odiozs", pret latviešu valodas vārdu?
Zane Līvmane
21. jūnijā 12:59
Izklausās pēc "Ceha" personāžiem! :D
Lāsma Kalnozola
21. jūnijā 13:43
Te izklausās pēc darba valsts drošības dienestam
Replika
21. jūnijā 15:23
Kāpēc "Starptautiskās miera uzturēšanas grupas Rīgas komitejai" nepatiktu, ja tiktu nojaukts okupantu stabs? Miera uzturētājiem taču būtu jārūpējas, lai maksimāli tiktu ierobežotas agresīvās krievijas ideoloģijas izpausmes.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi