Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
61 komentārs
Sakārtot:
ZZS BANDĪTI
2019. gada 26. maijā 17:55
lielākie latvijas izkantorētāji
ļoti žēl,
2019. gada 26. maijā 17:56
ka DAUDZI cilvēki neapzinās kādu ļaunumu Latvijai nes kremlini (saskāņa) un neoliberāļi (JV un Par/att un "regresīvie" :)...
cipiņš
2019. gada 26. maijā 17:58
Tas nav Prezidents, bet tikai nožēlojams zzs neliešu atribūts, Hūtes pampērs un oligarhu pakalpiņš !!!
Negribas atzīt realitāti??
2019. gada 26. maijā 18:11
Ja politiķi dara ko citu ko vēlētāji uzskata ka jādara tad par to balsot nevajag. Pārējais ir propaganda kā aizdabūt vēlētājus pie urnām (piem. itkā sacenšas spēki, kuri tikuntā visi ir vienā maisā, itkā mums kāds negribot lai mēs balsojam u.t.t. u.t.jpr. Kļūst mazefektīvāki vecie paņēmieni kā likt nobalsot par prettautisku varu - padomā jaunus.)
Rute
2019. gada 26. maijā 18:12
Latvias iedzivotaji negrib but ES,tapec vienkarsi negaja uz velesanam.Nav ko aizbildinaties ,ka kaut kas kaveja iet un novelet.Cilveki tacu saprot,kas te notiek.
Maša Pizdohena
2019. gada 26. maijā 18:12
Nu kāpēc, kāpēc man šķiet, ka Vējonis atrunājas? Kāpēc, kāpēc man šķiet, ka īstais iemesls ir varas attālums no vēlētāja? Kad VVF itkā aicina vēlēt, bet patiesībā cer, ka vēlēs pēc iespējas mazāk balstiesīgo- un tā arī notiek. Kāpēc visi kā aptaurēti krīt uz jauni- vecajiem solījumiem un vēlē. Kas uzņemsies politisko atbildību par mazo vēlētāju aktivitāti?
Negribas > Rutei
2019. gada 26. maijā 18:16
žetons! Paldies ka pateici kodolīgi
jap
2019. gada 26. maijā 18:18
Jo vēstules neatsūtija!
Juris
2019. gada 26. maijā 18:26
Laikam cilvēki, tā teikt, iespējamie vēlētāji ta arī neieiraudzīja, ko ieprieksējie uz labu pamainīja viņu dzīvēs....?!..... Arī prezidents norāda, ka skaidro EP lēmumus. jutajums vai viņiem jāskaidro tos lēmumus vai jāveido/jaiespaido mums, Latvijas iedzīvotājiem, vēlamus tos lēmumus........
Varbūt
2019. gada 26. maijā 18:27
Tik zema vēlētāju aktivitāte nav Prezidenta atzīmētās problēmas , bet neticība valsts varai . Ja šāda situācija būtu bijusi tad , kad cīnijāmies par Latvijas brīvību , tad mēs neatkarību nekad neatgūtu ! Vairāki simti tūkstoši iedzīvotāju , nespēdami šeit atrast pienācīgi atalgotu darbu , atstāja Latviju un šī tendence turpinās . Cenas , nodokļi ceļas un atalgojumu niecīgie pielikumi nespēj nobalansēt cilvēku iespējas . Cilvēki tiek atbrīvoti no darba , aizvietoti ar robotiem un konveijeriem . Zemā atalgojuma dēļ cilvēki nepiesakās darba vakancēs , bet to vietā darbu jau vietām piedāvā viesstrādniekiem . Cilvēkiem ir apātija . Jā , šeit ir labāk , kā daudzās Pasaules valstīs , bet šī ir mūsu Latvija un tā nedrīkstētu būt , ka mums ir vairāk , kā 1000 miljonāru , bet valstij ir parādi vairāku miljardu lielumā ! Tik pat , kā nav valsts kapitāla uzņēmumu , kuri dotu peļņu valsts budžetā un radītu reālu konkurenci arī darba tirgū , bet tie , kuri ir maz līdzinās tādiem , kurus lepodamies varētu saukt par Latvijas valsts kapitāla uzņēmumiem . Bez šaubām , cilvēki , kuri savas aktivitātes un situācijas dēļ ir tālu no iztikas problēmam , nesapratīs tos , kuri atrodas zem šī līmeņa un tāpēc arī tie skatās no savas virsotnes , kā Kopējā skatu punkta .
Lai sabrūk ES
2019. gada 26. maijā 18:31
Es arī nebalsoju,jo ši valsts mani apzog katru dienu.Es neesmu stulbs,lai ietu klanīties un balsotu par kautkādiem tur tizleņiem,kas mūs čakarē.Pie d man tā ES!
Aleksandrs
2019. gada 26. maijā 18:31
Atbilde ir pavisam vienkārša- Jūs visi esat pretīgi,Latvijas iedzīvotājiem,jo jūs esat pirkti un pārpirkti,līdēji,kas smirdīgo naudas papīru dēļ ir gatavi nodot pašu svētāko! Jums nav rītdienas!
Juhans
2019. gada 26. maijā 18:34
Pilsoņi ir ļoti ievērojami apmierināti un nemaz nevēlas ko mainīt, bet nepilsoņi apmierinās pie Uzvaŗas Monumenta un arī nevēlas neko mainīt.
Ggc
2019. gada 26. maijā 18:44
Pareizi Vējonis saka. Ko tad tie mūsu EP ir sasnieguši? To vajag skaidrot pastāvīgi, savādāk skiet, ka EP ir kūrorts.
Seniors
2019. gada 26. maijā 18:44
Vejoni ! Domaju , kad Latvijas iedzivotajiem ir KAUNS , kad Latvija ir tads prezidents , ka JUS !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi