Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Juhans
10. maijā 11:27
A, kas varētu izvērtēt Ķirškunga saistību ar KANB?
pūce
10. maijā 11:39
Hi,hi,hi.A moz tiesam pacelt savu pakalu un aizvilkties nobalsot par to Usakovu.Ja varu sagrabusajai klikei tads zobs uz vinu,ta jau sis bus labs cilveks.
Vinnijs
10. maijā 11:50
Nevarēja Bordāns, nevarēja Pūce un nevarēs Ķirsis vinnēt Nilu Ušakovu. Nu tāds viņš vecis, ka peģiki ar viņu netiek galā.
Normunds Kārkliņš
10. maijā 11:54
Latvijas radio nekaunīgi bez maksas , uz nodokļu maksātāju rēķina, reklamē Vienotības kandidātus. Izdomājuši rubriku, kur it kā pēta EP deputātu padarīto. Bet tur pēdējo 5 gadu laikā ir bijuši 9 vienotības deputāti . Latvijas radio runā par šiem deputātiem, bet neko sliktu nesaka, tikai labu. Un tas viss par mūsu naudu.
Bwt Kremļa pediķa bazūne , kādēļ gan viņiem būtu
10. maijā 12:08
Vinnijs **************** Nevarēja Bordāns, nevarēja Pūce un nevarēs Ķirsis vinnēt Nilu Ušakovu. Nu tāds viņš vecis, ka peģiki ar viņu netiek galā. =========================================================================== jāuzvar kaut kāds Ušakovs ?
Bet lāpotsnācist Fēdia,
10. maijā 12:10
pūce ****************** Hi,hi,hi.A moz tiesam pacelt savu pakalu un aizvilkties nobalsot par to Usakovu.Ja varu sagrabusajai klikei tads zobs uz vinu,ta jau sis bus labs cilveks. ======================================================================== tu taču vienmēr, neatkarīgi no laika , esi balsojis tikai un vienīgi par Ušakovu.
Janka
10. maijā 12:16
Tā kā visos medijos šobrīd tiek locīti Saskaņas šoferu dēlu, kuri saņem naudiņu no Rīgas kapitālsabiedrībām, pats Ušakovs un Ameriks bēg uz Briseli, Rīgas namu pārvaldniekā jau ir pirmais par fiktīvo nodarbinātību notiesātais, tad es teiktu, ka Ķirsis šobrīd jau vinnējis Ušakovu un ir pirmajā starta rindā uz nākamajām pašvaldību velēšanām, lai nomainītu Kremļa pakalpiņus Rīgas mēra kabinetā.
Rupucis
10. maijā 12:19
Ja kāds grib zināt kāpēc Rīgā ir tik sūdīgi bedres, parādi u.t.t. paskatieties uz Rīgas domes darbinieku sarakstu, tur katrs otrais ar Saskaņas biedra karti un 30 tk eiro algu Saeimas deputātu algas nobāl uz tā fona.
opā
10. maijā 13:02
Man kaut kā uztrauc Ķirša kunga runu plūdu nemitīgā publicēšana Latvijas medijos. Vai Vienotības biedru viedokļu rādīšana Panorāmā ritā un vakarā nav uzskatāma par priekšvēlēšanu aģitāciju?
nacisti tiek pie varas
10. maijā 13:03
Ķirsi, atceries savu vecvectēvu, kas kliedza heil Hitler !
krievu nacisti tiek pie varas
10. maijā 13:10
Zōwietiskais , atceries savu vecvectēvu, kas kliedza heil Hitler !
Gaidīsim
10. maijā 16:49
Šādi gnīdas beigu beigās pamatīgi aplaužas un neviens tos vairs nepazīst!
Banga
11. maijā 04:48
Šim kremļa loceklim jau sen bij jātup M.Matīsa ielas apartamentos! Bet, tāda jušana, ka Valsts pavadot šo tūpli uz Briseli, viņam vēl piešķirs trīs zvaigžņu ordeni...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi