Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Atis Priedītis
2019. gada 23. aprīlī 07:41
Pamazām sāk parādīties atklāta un patiesa informācija par 70.to un 80.to gadu notikumiem. Ceru, ka arī citi mūziķi pamazām uzdrošināsies un izstāstīs to, ko "šobrīd jau drīkst".
Vents Cīrulis
2019. gada 23. aprīlī 09:40
Nu par tiem kašķiem, grupas iekšpusē no Ērika puses, nebija noslēpums arī tajos gados. Par aizliegumiem gan bija mazāk zināms. Bija zināms, ka šo to aizliedz, bet konkrēti kas aizliegts, to jau visa publika nezināja.
Сергей Пётру
2019. gada 23. aprīlī 09:49
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!s
Atis Priedītis
2019. gada 23. aprīlī 10:52
Aizliegumi bija un ļoti daudz. Patiesā "Mikrofona Aptaujas" vēsture būtu grāmata, kas "uzspridzinātu" Latviju. Vēl pavisam nesen bija publikācijas, ka tur viss bija godīgi, dziesmas varēja iesniegt jebkurš Latvijas komponists. Ceru, ka mūziķi beidzot sāks uzdrošināties atklāti rakstīt par to kas notika patiesībā. Sākot jau ar dziesmu "Sapņu bites" - Ivars Žindulis, un "Laimesputns" - Mārcis Kalniņš, aizliegšanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi