Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
16. aprīlī 08:44
Pretīgs Lops! Dievs visu redz, gan jau savu karmu saņems!
Salvis Dišlers
16. aprīlī 09:18
Dievs Bhagavad Gītā teicis: patram pušpam phalam tojam jo mē bhaktjā prajaččhati tad aham bhaktj-upahritam ašnāmi prajatātmanah ============================================================================================== patram – lapu; pušpam – puķi; phalam – augli; tojam – ūdeni; jah – kas; mē – Man; bhaktjā – ar bhakti; prajaččhati – piedāvā; tat – to; aham – Es; bhakti-upahritam – piedāvātu ar bhakti; ašnāmi –pieņemu; prajata-ātmanah – no tā, kam tīra apziņa. ============================================================================================== Ja kāds Man no sirds piedāvā lapu, puķi, augli vai ūdeni, tad Es to pieņemu.
Salvis Dišlers
16. aprīlī 09:34
Dievs Bhagavad Gītā, 17:10 arī saka: =========================================================================================== jāta-jāmam gata-rasam pūti parjušitam ča jat uččhištam api čāmēdhjam bhodžanam tāmasa-prijam =========================================================================================== jāta-jāmam – ēdiens, kas pagatavots vairāk kā pirms trijām stundām; gata-rasam – bezgaršīgs; pūti –pūstošs; parjušitam – sadalījies; ča – arī; jat – kas; uččhištam – citu barības pārpalikumi; api – arī; ča – un; amēdhjam – nepieskarams; bhodţanam – ēdiens; tāmasa – tumsoņiem; prijam – dārgs. =========================================================================================== Tumsoņiem patīk tāds ēdiens, kas pagatavots vairāk kā pirms trim stundām, kas ir bezgaršīgs, sadalījies un sapuvis, kas palicis pāri citiem un ir nepieskarams.
Francis Underwood
16. aprīlī 11:38
šito psihu jau Latvijā vajadzēja izolēt, labi vien, ka uz UK emigrēja, tagad viņš ir britu problēma.
SaveEurope2
16. aprīlī 19:29
Jau kādu mēnesi redzu ka viņš ir diezgan populārs.. Likās, ka zviedrs.. Un runājot par vegāniem, paskataties cik neveselīgs izskatās Salvis Dišlers, kā kāds AIDS pacients. Un pagājušonedēļ Zviedrijā tika hospitalizēts mazs bērns, jo veganu māte baroja viņu ar vegānu pienu, kura nav vajadzīgās uzturvielas. - Swedes Accused of Nearly Starving Daughter to Death on Vegan Diet (https://www.breitbart.com/europe/2019/04/12/swedes-accused-nearly-starving-daughter-death-vegan-diet/) Un - 12 Year Old Vegan Has the Degenerating Bones of 80 Year Old (https://www.thehealthyhomeeconomist.com/12-year-old-vegan-has-the-degenerating-bones-of-80-year-old/)
Anna Zeņuka
16. aprīlī 22:14
mātes pedagoģes izlutinātais dēliņš ar nazi uzbrūk klasesbiedriem,ēd vāveres,ko tālāk?
Damberg Davikt Davis
19. jūnijā 07:08
Katrā ziņā viņš izskatās daudz veselīgāks nekā vairākums vegānu. 😁
Sarmita Grenevica
20. jūnijā 17:08
Skolas direktore vismaz varētu ievērot kādu konfidencialitāti, kas attiecas uz viņas apmācāmajiem un to ģimenēm, nevis zvanīt medijiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi