Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
134 komentāri
Sakārtot:
Arrest Soros! Liberalisms & Velko nogalina Eiropu!
2019. gada 21. martā 14:38
Cien. Viņķeles kundze nebija ievēlēta, bet dabūja ministra amatu. Forši ne!? Tas ir pierādījums tam, ka, ja vēlēšanas varētu ko mainīt, tās būtu aizliegtas ar likumu. Latvijas problēma ir tas ka valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, tas ir tas valsts "svētais" noslēpums. Vēl ļaunāk ir tas, ka Viņķele mācījās McCain universitātē un McCain ir ļaundara Dz Sorosa sabiedrotais. Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Latvija klusē. Starp citu Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Tā kā ir interesanta situācija. Bet patiesā situācija ir dramatiska, pie varas visi, kam nospļauties uz tautu un arī valsti! Viņi pat nedarubī, ka, ja nebūs tautas, nebūs valsts! Latvija izmirst visstraujāk!
Latvijas neveiksmes stāsts
2019. gada 21. martā 14:39
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu ir zaudējuši vienīgos mājokļus, pateicoties "vienpusēji" pārdomātiem kredītiem 90% no tiem ir prom. Jo Latvijā par aizņemto ir atbildīgs tikai aizņēmējs, banka nekad! Kādēļ tad Amerikā, ja cilvēkam apstākļi mainas, viņš nevar maksāt par māju, banka savāc māju un cilvēks nav pilnigi neko bankai parādā! Latvijā atņem māju un vēl esi parādā ar %, un lai uztaisītu bankrota procedūru, tu nevari būt bez naudas, tas maksā 5-6 tūkstošus, kurš to var atļauties!? Un ja to neizdari, tad 33% no visiem taviem ienākumiem savāc Swenson-banka! Nu tad neizdzīvot strādājot 2 darbos! un kurš Darba devējs vēlēsies tādu darbinieku, kuram 33% naudas savāc banka!?!? Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu, tas vairs nav jautājums bet fakts! Latvijas teritorija tiek, kaut kam gatavota. Jo tiek attīrīta no iedzīvotājiem.
zuzī
2019. gada 21. martā 14:41
Te jau nu vajadzētu nosaukt šī "centīgā" darbinieka vārdu, lai nemestu ēnu uz pārējiem.
Not forward, back to God, Latvia!
2019. gada 21. martā 14:43
1990 gadā kad Latvijai bij jākļūst neatkarīgai, Latviju apsēda 3 ļaunumi 1) korumpētie karjeristi €€€ rausēji 2) bijušie VDK un vēlāk 3) ļaundara Dz Sorosa stipendiāti. Viņus visus interesē tikai viņi paši, viņi nelasa Bībeli un domā, ka Pasaule radusies mistiska sprādziena rezultātā un viņi paši līdz ar to ir negadījuma rezultāts, karoče - pērtiķu radinieki. Tas viss turpināsies, kamer skolās Darvina evolūcijas melu teoriju pasniegs, kā patiesību. Vērtības... sirdsapziņa, dzīves jēga... kad nomirsim $$$ līdzi paņemt nevarēsim! P.S. Nu tajā intervijā Mr Jurkāns 96% viss pareizi pateikts.
īpaši stulbs
2019. gada 21. martā 14:43
Nudien nesaprotu, par ko kipišs..?
.
2019. gada 21. martā 14:44
Liels FUJ, LTV !!! Tika vaļā no Beltes un tagad sadarbojas ar jurkāniem un "Russia today"?
Jojo
2019. gada 21. martā 14:46
Lieciet nu mieru Jurkānam!Skatieties labāk par kādu zagļu midzeni Latvijas galvaspilsētas domi ir pārvērtis Ušakovs,cik daudz ir zagts,melots,korompēts!Kāpēc tas šmurgulis nesēž?
.
2019. gada 21. martā 14:47
>Šodien 14:46// Abi "labi":D:D:D
Juhans
2019. gada 21. martā 14:47
Jūdasa graši.
hj
2019. gada 21. martā 14:49
Jurkāna maita ir maita un nav pat apspriežams
Kurmis Kurmis
2019. gada 21. martā 14:56
Nesaprotu TV zemisko rīcību!Dot iespēju RT izplatīt melus par Latviju savā azotē!Domāju,ka TV vadibai būtu jāatkāpjas!Kaut kas nedzirdēts!Drīz jau žirinovskis un ķīselis sāks plātīties no LV! Un vēl nesaka ,.cik saņēmuši!Kauns TV!FUI!!!
Kurmis Kurmis
2019. gada 21. martā 14:59
Diemžēl Latvijā ir daudz lojālo krievijas pederācijai lemberģis,jurkānelis,sūdrabas pojene no Gulbenes,pāpule,aldērmane,graudiņēzelis...diemžēl...Viņi gānās par Latviju,apmelo Nato,sūkstās par grūto dzīvi,bet prom nebrauc,mocāsšeit...dīvaini...
Kurmis Kurmis
2019. gada 21. martā 15:05
>arrest soros! Raksta nav par Viņķeli!Beidz novirzīties no temata!Otrkārt par ministru var būt jebkurš,tikai partija,kas viņu izvirza ir atbildīga par šo cilvēku! Kādi tev ir pierādījumi par Sorosu?Nekādi!Tukša muldēšana!Tev kā vatņikam ir un ne tikai tev ir zīmīgi ienākt kādā rakstā par krieveliju un tad sākt rakstīt palagus ne PAR TĒMU! Par Ungāriju vari nepļurkstēt,tavs orbāns ir puCina draugs un biežs viesis!
>:-)
2019. gada 21. martā 15:15
NAUDA NESMIRD! Droši no nacistiem var ņemt, lai tie appļūta Latviju? NE ?
nodevējs jurkānelis
2019. gada 21. martā 15:15
ir krievu nacistu hibrīdtrollis un vienmēr ir tāds bijis.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi