Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Valdis Kalnozols
2019. gada 19. martā 06:56
Ja vēlamies labāku Latviju, tad jāpārtrauc, ka atjaunotais VDK aģentu tīkls manipulē ar Latvijas sabiedrisko apziņu, žurnālistiem, amatpersonām, politiķiem, uzņēmējiem, utt. Paanalizējot drošības dienestu nespēju tikt galā ar korupciju Latvijā, var izdarīt secinājumus, ka šis atjaunotais VDK aģentu tīkls nodrošina koruptīvos darījumus Latvijā.
Valdis Kalnozols
2019. gada 19. martā 06:56
Čekas maisu sargātāji apkrāpa Tevi ar Atmodu , radīja sistēmu, kura izzog Tavu dzimteni, radīja 10 miljardu lielu parādu, sekmēja, ka 370 tūkstoši Tavu māsu un brāļu pamet Latviju, uztur pusi Latvijas uz iztikas minimuma un Tu klusēsi, apātiski pieņemsi to, neticēsi, ka vari mainīt?
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 08:57
bet, kā zināms, padomju laikā daudzi savu īsteno n a c i o n a l i t ā t i slēpa – vācieši kļuva par latviešiem, latvieši – par krieviem, bet ebreji pārgāja citā, “nekaitīgākā” tautībā. ======================================================================= Tā nav " nacionalitāte " , bet gan tautība. Tautībai un nacionalitātei nav nekāda sakara. ****** Sveicieniņš korektoram .
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 09:01
Kalnozol, atkal tu melo. Izbrauca ap 900 000, nevis 370 000. No šiem 900 000, 700 000 ir nelegāli Latvijā iebraukušie PSRSkas bēgļi , kuriem ar Latviju nav nekāda sakara.
Andris Tomsons
2019. gada 19. martā 10:00
Nosodīt cilvēku ir vieglākais ko var izdarīt, bet vai esat kādreiz iedomājušies ka čeka, veidojot savu aģentu tīklu, nemaz nedeva citu variantu, kā tikai pievienoties.
Kaspars Poišs
2019. gada 19. martā 10:06
Tak čekā sastāvēja no vismaz trešdaļas žīdu! Dedzīgākie komunisti ar pēc krieviem bij žīdi.
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 10:16
Kaspars Poišs ******************** Tak čekā sastāvēja no vismaz trešdaļas žīdu! Dedzīgākie komunisti ar pēc krieviem bij žīdi. ========================================================================== Dīvaini. Visu laiku zawietskoozabočennyje skandēja , ka dedzīgākie komunisti pēc krieviem bija latvieši, aber tu tagad apgalvo , ka juden.
Dzintars Lielais
2019. gada 19. martā 10:41
Protams ,kur nu bez sūdu veča,nacistu aizstāvja,Georga Ribovska,ne dienu bez svaigiem pamperiem
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 10:47
Protams , kur nu bez sūdu veča, krievu nācistu aizstāvja, dzeržomōrdiskā liekrievu šovinistu lāpotvepra Pājoloffffa ne dienu bez svaigiem pamperiem.
Salvis Dišlers
2019. gada 19. martā 12:04
Tās VDK lietas ir koks ar 2 galiem! Kad bija mums PSRS - katrs sevi cienošs Padomju Patriots un Komunists - stajās Čekā, ziņoja par bandītiem, un cīnījās, lai nekad, nekad vairs nacionāl-burzuju neceltu galvas un neatjaunotu savu tiraniju! Bet - laiki tomēr mainījās. Un tagad daudzi sadarbojas ar Nacionalistu-burzuju varas iestādēm. Bet - kad atgriezīsies Komunistu laiki - tad mēs atkal trenkāsim Revanšistus par to kā viņi trenkaja Padomju Patriotus un mūsu VDK darbiniekus!
Salvis Dišlers
2019. gada 19. martā 12:06
Kā teica Mahatma Gandijs - Aci pret Aci, kamēr visa pasaule akla!
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 12:12
Salvis Dišlers ******************* Tās VDK lietas ir koks ar 2 galiem! Kad bija mums PSRS - katrs sevi cienošs Padomju Patriots un Komunists - stajās Čekā, ========================================================================= Bet dārgais Dīšler, bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum, Latvijā nekad nebija kaut kāda tur okupētājvalsts PSRSka, bet gan okupētā Latvijas republika. Un tavi " padumjie pētriotiņi " vēl mazāk. ***** Dārgumieņ, tu neatbildēji, kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā ?
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 12:16
lai nekad, nekad vairs nacionāl-burzuju neceltu galvas un neatjaunotu savu tiraniju! Bet - laiki tomēr mainījās. ====================================================================== Bet dārgais bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum Dīšler, kādēļ ta' tu pats mokies tev tik pretīgā nacionāl - burzuju valstī , nevis priecājies par dzīvi laimīgajā Rossejas paradīzo ?
Rodžers Špakovskis
2019. gada 19. martā 12:28
Dišler, zambala tu herovs, es tak tavu rahītiķa galvu norautu. Smags gadījums- komunists, kurš pieņēmis islamu. Eh, par maz sists esi.
Sēņu Vecis
2019. gada 19. martā 12:33
Biedri Dīšler, bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum, pastāsti, ka tavs mārksisms - ļōņiņisms tik skaisti sadzīvo ar tavu reliģiju ? Tava bankr. zowietiskā ideoloģija taču skandina , ka reliģija ir pretdabiska un kaitīga visas pasaules proļetariatam, poņimaješ.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi