Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 18. martā 07:21
"Bļāvu, lai laiž mūs ārā! Smīkņā, brauc tālāk... Ieķēros šoferei matos, ko tad vēl es varu darīt, ja latviski nesaprot – lai laiž ārā, ja latviešu valodu nesaprot, tad izlaida kaut kur lauka vidū. "------------------------------Brīnums ,ka nenotika avārija,kur var būt tik stulba ,kā uzbrukt autobusa šoferim atrodoties kustībā,varēja taču notikt avārija. Vispār jauns.lv divnieks par sacerējumu,sūdīgi skolā mācījušies esat....
VLADISLAVS UN IRENA vagali
2019. gada 18. martā 07:39
Muļķības,gan jau pasažieriem pati vainīga,un palaist rokas nav nekādu tiesību.Braucu ar Riga-Daugavpils autobusiem jau astoņus gadus katru dienu uz darbu un par vadītājiem varu teikt tikai labāko,to ka pasažieri ir nekārtīgi un brutāli ,to esmu redzējis daudzreiz.🌞
Logi Durvis
2019. gada 18. martā 07:42
Izsakam lidzjūtibu visiem autobusa pasazieriem. Daugavpils un Rezeknes tirdzniecibas centru klientiem.
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 18. martā 08:08
Un kapec vispar tadu soferi iz Daugavpilsa japielaiz pie darba, kura neprot valsts valodu?
Agris Svarcs
2019. gada 18. martā 09:04
Žēl,ka trakajiem atstāj bērnus audzināt!
Marite Jansone
2019. gada 18. martā 09:28
Kliedzošs pārkāpums! Valodas apliecības esamība neko nenozīmē. Būtiski, lai VVC pārliecinās, ka tas autobusu parks uzrāda īsto vadītāju. Kas zina, varbūt viņiem tur ir pāris valodas zinātāju, kurus pasauc, ja VVC interesējas. Vissliktāk, ja tā vadītāja speciāli nerunā latviski, bet kantora vadībā ir tādi paši.
Andris Rullis
2019. gada 18. martā 09:28
Nu ja jau saprot latviski ,tad kur bij problēma ,pat ja pasažiere ar bērnu lūdz izlaist no autobusa pēdējā brīdī,kaut desmit metru aiz pieturas,ieslēdzot avarijas signālus,jo tās notiek pilsētā un šofere ļoti labi zin kurš kurā pieturā izkāpj,tā kā nav ko aizstāvēt vadītāju, kad es braucu uz autobusu , man stažēšanās laikā teica ,brauc prātīgi ,tu jau neved malku bet pasažierus un turi salonu kontrolē ,mazums kas notiek gan iekšā autobusā ,gan ārpusē. Un vēl tāda maza piebilde- autobuss domāts pasažieriem , nevis pasažieri autobusam.
Agris Aboltins
2019. gada 18. martā 09:54
Lindai pienākas sods par apdraudējumu pasažieru un satiksmes drošībai. Varēja, pa stulbā, vēl stūri pagrozīt. Nekad un nekur vēl neesmu redzējis nevienu, kas netiktu izlaizts pieturā, ja jau stāvi pie durvīm. Vēl jo vairāk, ar autobusā šoferiem var sarunāt arī lai riebīgā laikā izlaiž mājas ceļgalā, ja tas laukos.
Salvis Dišlers
2019. gada 18. martā 10:05
Ko nu Nacionalisti var ņemties! Krievu valoda nu bijušajā PSRS nav svešvaloda, bet starpnāciju saziņas valoda ko visi zina no bērna kājas!
Sēņu Vecis
2019. gada 18. martā 10:11
Bet dārgais zowietiskais Dīšler, bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum, Latvijai n a v nekāda sakara ar tavu okupētājvalsti PSRSku un ar " starpnāciju saziņas valoda " vēl mazāk. Jasne ?
Sēņu Vecis
2019. gada 18. martā 10:16
Krievu valoda Latvijā, dārgais bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum Dīšler, ir viena no Latvijas minoritātes valodām, nevis " starpnāciju saziņas valoda " . Dažādu tautību savstarpēja saziņas valoda Latvijā ir latviešu valoda, nevis tava krievu valoda. Jasne ?
Sēņu Vecis
2019. gada 18. martā 10:18
Starp citu , Dīšler, bankr. zowietiskās ideoloģijas atkritum , tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā ?
Agris Aboltins
2019. gada 18. martā 10:57
Infantilā Linda un tai līdzīgie tik daudz mīnusus saspieduši, ka acīmredzot šo situāciju uzskata par normālu. Jums varbūt liekas kruti sēdēt braucošā autobusā, kad kāds sāk raustīt šoferi. Man kaut kā nē. A ja šajā situācijā būtu notikusi avārija un kāds ietu bojā, tad arī Linda būtu varone? Vispirms jau kapsētā nokļūt viņai būtu vislielākās izredzes, jo pastāvētu diezgan liela iespēja "izlidot" caur priekšējo logu. Esmu daudzviet braucis ar autobusu, ziniet, nepārvaldu visas valodas, bet vienmēr esmu iekāpis, izkāpis un biļeti ar nopircis. OK, Latviešu valodā šoferei bija jāzina, bet ibio, palūgt krieviski tak ar var. Galu galā, ārā no autobusa jātiek tev, ne šoferei. Un, pieņemsim, ka autobuss aizdegās un pagaidām to redz tikai šofere un viņa pasaka, ka apstāsies un visiem ātri jākāpj ārā. Ko, arī nesapratīs, kamēr latviski nepaskaidro?! Neticu!
Aivars Ārness
2019. gada 18. martā 11:02
Šādā gadījumā jāzvana uz valsts valodas centru, lai pārbauda.
Sēņu Vecis
2019. gada 18. martā 11:03
A ja šajā situācijā būtu notikusi avārija un kāds ietu bojā, tad arī Linda būtu varone? =========================================================================== Biedri Āboltiņ, , latviešu valodā nav vārds " a " . Tas ir tavā krievu valodā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi