Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
59 komentāri
Sakārtot:
aikuts
2017. gada 8. novembrī 06:33
Nav ne latvijas ne iespēju ne bēgļu ne dzīves.Nav pilnīgi nekā.Ir tikai pagrimusi,okupēta teritorija ko pārvalda nacistu ielikteņu mafija,kas paceļ nodokļus un pieliek sev algas.
daf
2017. gada 8. novembrī 06:39
Vini jau planoja Vacijas scenariju, bet nesanaca. intergracijas departaments. . . lol Noziedznieku varza kas cura virsu LV konstitucijai un tautai.
latviešu patriots
2017. gada 8. novembrī 06:40
Esmu pārsteigts, kā muld NA vadītās ministrijas ierēdne, Anita Kleinberga!!! Ne reizi nepieminot, ka ŠĪ IR LATVIEŠU VALSTS, ka mēs jau tā, kā tauta, esam nāvējošie apdraudēti no krievu okupācijas laikos iepludinātajiem 900.000 krievu. Ar kuru integrāciju neesam tikuši galā 70 gados, un kas jau bezcerīgi apdraud latviešu kultūras pastāvēšanu. Skaidri redzams, ka Kultūras ministrei, dievturei, Dace Melbārdei, NEINETERESĒ LATVIEŠU TAUTAS LIKTENIS. Un NA arī neinteresē.
students
2017. gada 8. novembrī 06:44
Un tā runā Nacionālās apvienības ministrija?!!!!! Jau tā mūsu valsts pārpilna ar svešajiem, vēl vest iekšā un murgot par veiksmīgām integrācijām... Cik žēl, 1 balsi jūs zaudējat...
Opits
2017. gada 8. novembrī 06:45
Par bēgļiem. Viss saprotams. "Te ir darbs".
blefs6
2017. gada 8. novembrī 06:51
varbūt kleinbergas kundze iesildoties saintegrēs latvijas čigānus?jeb viņa uzskata,ka ar šiem viss ir kārtībā?
dambrete
2017. gada 8. novembrī 07:01
visur pirmas lapas uzpeld lembergs un oligarhu lietas, noriebies lidz ārprātam. man tas mazais teftelis sak riebties.
Urfins Džīss
2017. gada 8. novembrī 07:02
Ķitvai nazīt, nu jāsaka svešvalodā, lai saprot, joptv...i, nu kādas vēl iespējas un kāds vēl izvairīties, na...ren nav še vajadzīgi primāti no tuksnešiem!!! Kādi vēl integrācijas departamenti, kas tie par dienderiem?Mēs neesam nekādi pamesli visādiem staiguļiem. Šis pasākums ar tautu pārvietošanām ož pēc līkdeguņiem.
aikuteen
2017. gada 8. novembrī 07:05
tu tachu pats esi beeglis. preciizaak, krievijas okupantu izdzimtenis. seedinte, chiiksti un piiksti... tak pisies prom uz laimes zemi krieveliju! tur peec tevis, smirdiiga krievu pidara, teiktaa tek piena upes ar kiselha krastiem un visi tie atkritumi tur dziivo kaa karalji. kur probleema?
aikuts birsims
2017. gada 8. novembrī 07:07
Tas "Latviešu patriots"ir bīstami apdraudēti aptaurēts.Un ja šādi domā vairums tuzemcu,tad skaidrs ka drīz būs jālien atpakaļ alās.
lasītājs
2017. gada 8. novembrī 07:10
Melbārde taču savā ministrijā silda arī geju demagogu Putni, vai ne... Tad ko vispār brīnīties par šo Nacionālās apvienības aplociņu.
omo
2017. gada 8. novembrī 07:12
Ko tu muldi par saliedētas sabiedrības veidošnu ( tev par to algu maksā , un labu algu, no latvijas iedzīvotāju nodokļu naudas). Paskaties kas Zviedrijā notiek, ja gadus desmit atpakaļ bija tikai daži bīstamie reģioni, tad tagad tādu ir daudz un tie plešās plašumā. Pāši zviedri cenšās un baidās no šiem reģioniem. tur pat policisti baidās vieni paši braukt , brauc tikai ārkārtas situācijā un vairākas mašinas. Mēsls ir tā jūsu ideja par saliedētu sabiedrību!
aikuts
2017. gada 8. novembrī 07:22
Latvija jau ir izvairījusies no jebkāda likteņa,ha,ha!
Jūle
2017. gada 8. novembrī 07:39
Ja runa ir par un ap bēgļiem,tad pilnīgi skaidrs,ka tur ir ieintresēto cilvēku grupa kas uz šī fona-iedzīvojas. Domā tikai ,kā atkal tikt pie nauda. Kontroles nekādas. Gaužām bēdīgi,kur paliek mūsu nodokļu nmaksātaju naudiņa
Ari muļkis
2017. gada 8. novembrī 07:49
Nesaprotu ,vai si kleinberga vuspar atdod atskaiti tam ko vina te murgo ? Kadi begli var but latvijā ? Kura ,ar latviju robezojusos kaiminvalsti notiek karadarbiba ? Runa var but tikai par klaidoniem ,kas skrien prom no milotas tevzemes tukstosiem km begot no atbildibas par tevzeme pastradatiem kriminalnoziedzniezigumiem ,dzimtenes nodevibudezertešanu ,kavislama valsts galvu griezeji vai padibenes ,kas mekle kur lielaki pabalsti ,kur parazitet ,! Par kadu integraciju var but runa attieciba uz sādu kontingentu ? Vai savas tevzemes nodeveji miles latviju ? Kam latvijai vajadzigi cilveki kuri nemiles latviju ,kuri nemacisies latvuesu valodu ,kuri neatzis,nemiles dievu un iznicinas fiziski tos ,kas pielugs dievu? Sadi sakasņas ur vajadxigi tikai tadiem judasiem ka kleibergveidigie ,kas ,ni visa ,sis tautai naudigas iskamustu piespiedu uzspiesanas barojas uz tautas naudas splaujo virsu tautas interesem ! Ludzu referendumu sakara ar islamustu ievešanu un katvijas islamizaciju ! Nodeveji ,nerunajiet tautas vārdā !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi