Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
64 komentāri
Sakārtot:
aikuts
2017. gada 8. novembrī 06:33
Nav ne latvijas ne iespēju ne bēgļu ne dzīves.Nav pilnīgi nekā.Ir tikai pagrimusi,okupēta teritorija ko pārvalda nacistu ielikteņu mafija,kas paceļ nodokļus un pieliek sev algas.
daf
2017. gada 8. novembrī 06:39
Vini jau planoja Vacijas scenariju, bet nesanaca. intergracijas departaments. . . lol Noziedznieku varza kas cura virsu LV konstitucijai un tautai.
latviešu patriots
2017. gada 8. novembrī 06:40
Esmu pārsteigts, kā muld NA vadītās ministrijas ierēdne, Anita Kleinberga!!! Ne reizi nepieminot, ka ŠĪ IR LATVIEŠU VALSTS, ka mēs jau tā, kā tauta, esam nāvējošie apdraudēti no krievu okupācijas laikos iepludinātajiem 900.000 krievu. Ar kuru integrāciju neesam tikuši galā 70 gados, un kas jau bezcerīgi apdraud latviešu kultūras pastāvēšanu. Skaidri redzams, ka Kultūras ministrei, dievturei, Dace Melbārdei, NEINETERESĒ LATVIEŠU TAUTAS LIKTENIS. Un NA arī neinteresē.
students
2017. gada 8. novembrī 06:44
Un tā runā Nacionālās apvienības ministrija?!!!!! Jau tā mūsu valsts pārpilna ar svešajiem, vēl vest iekšā un murgot par veiksmīgām integrācijām... Cik žēl, 1 balsi jūs zaudējat...
Opits
2017. gada 8. novembrī 06:45
Par bēgļiem. Viss saprotams. "Te ir darbs".
blefs6
2017. gada 8. novembrī 06:51
varbūt kleinbergas kundze iesildoties saintegrēs latvijas čigānus?jeb viņa uzskata,ka ar šiem viss ir kārtībā?
dambrete
2017. gada 8. novembrī 07:01
visur pirmas lapas uzpeld lembergs un oligarhu lietas, noriebies lidz ārprātam. man tas mazais teftelis sak riebties.
Urfins Džīss
2017. gada 8. novembrī 07:02
Ķitvai nazīt, nu jāsaka svešvalodā, lai saprot, joptv...i, nu kādas vēl iespējas un kāds vēl izvairīties, na...ren nav še vajadzīgi primāti no tuksnešiem!!! Kādi vēl integrācijas departamenti, kas tie par dienderiem?Mēs neesam nekādi pamesli visādiem staiguļiem. Šis pasākums ar tautu pārvietošanām ož pēc līkdeguņiem.
aikuteen
2017. gada 8. novembrī 07:05
tu tachu pats esi beeglis. preciizaak, krievijas okupantu izdzimtenis. seedinte, chiiksti un piiksti... tak pisies prom uz laimes zemi krieveliju! tur peec tevis, smirdiiga krievu pidara, teiktaa tek piena upes ar kiselha krastiem un visi tie atkritumi tur dziivo kaa karalji. kur probleema?
aikuts birsims
2017. gada 8. novembrī 07:07
Tas "Latviešu patriots"ir bīstami apdraudēti aptaurēts.Un ja šādi domā vairums tuzemcu,tad skaidrs ka drīz būs jālien atpakaļ alās.
aikuteenam-kremlja izdzimteni
2017. gada 8. novembrī 07:09
probleema ir tajaa faktaa, ka taa tava krievelija ir vienkaarshi pagrimusi, izlaupiita bedre,un tev kolaborantu suudam mees rokas nocirtiisim. nevareesi ne tikai komentaarus rakstoit, bet arii savu 3 cm pimpi drochiit!
lasītājs
2017. gada 8. novembrī 07:10
Melbārde taču savā ministrijā silda arī geju demagogu Putni, vai ne... Tad ko vispār brīnīties par šo Nacionālās apvienības aplociņu.
omo
2017. gada 8. novembrī 07:12
Ko tu muldi par saliedētas sabiedrības veidošnu ( tev par to algu maksā , un labu algu, no latvijas iedzīvotāju nodokļu naudas). Paskaties kas Zviedrijā notiek, ja gadus desmit atpakaļ bija tikai daži bīstamie reģioni, tad tagad tādu ir daudz un tie plešās plašumā. Pāši zviedri cenšās un baidās no šiem reģioniem. tur pat policisti baidās vieni paši braukt , brauc tikai ārkārtas situācijā un vairākas mašinas. Mēsls ir tā jūsu ideja par saliedētu sabiedrību!
aikuts
2017. gada 8. novembrī 07:22
Latvija jau ir izvairījusies no jebkāda likteņa,ha,ha!
Jūle
2017. gada 8. novembrī 07:39
Ja runa ir par un ap bēgļiem,tad pilnīgi skaidrs,ka tur ir ieintresēto cilvēku grupa kas uz šī fona-iedzīvojas. Domā tikai ,kā atkal tikt pie nauda. Kontroles nekādas. Gaužām bēdīgi,kur paliek mūsu nodokļu nmaksātaju naudiņa

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi