Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Ilze Veldze
2021. gada 13. martā 15:48
Tas ir saprotams,ka tādi riebekļi pedofili ir jāsoda,bet ir viena lieta,kura visām tām cietušajām ir kopīga-kamēr viņas cer,ka visādi treneri,režisori viņas uztaisīs par sporta vai kino zvaigznēm,tikmēr viņas klusē,un nevienam nestāsta par notiekošo.Paiet gadi,un tad sāk runāt,par iemeslu sakot,ka stāsta to,lai it kā pasargātu citas meitenes.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
romb
2021. gada 13. martā 16:16
Sportiste saka: tas notika vairākus gadus. Tātad tā nebija izvarošana - meitene pati piekrita. Te jau slēpjas kaut kāda negodīga spēle, citādi meitene to nebūtu turpinājusi pieļaut un visu būtu izstāstījusi vecākiem. Meitene nedabūja to, ko gribēja un tagad kaļ atriebības plānus - gluži kā ASV feministes un neizdevusies princese Megana...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Rita Kalniņa
2021. gada 13. martā 17:40
Sāksim ar to, ka iesaistīt nepilngadīgas personas dzimumattiecībās ir krimināli sodāms noziegums. Un fokusu uz to nevajadzētu pazaudēt. Tas, ka tās attiecības turpinājās nozīmē tikai to, ka varmāka izmantoja savu statusu un manipulēja ar nenobrieduša bērna psihi. Un meklēt šīs meitenes vainu un cerēt saskatīt to, ka viņa ir iesaistījusies, jo bijusi kāds izdevīgums ir arī nekas cits kā manipulācija, ko līdzīga tipa cilvēki labprāt piekopj. Šim trenerim ir jāatbild pēc krimināllikumā noteiktās atbildības bez nekādām atlaidēm un punkts. Lai nekad vairāk ne ar vienu mazu meiteni viņam nebūtu iespējas veikt savas netiklās darbības. Un lai tamlīdzīgi tipiņi apzinātos par savas rīcības sekām.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
romb
2021. gada 13. martā 18:34
Rita Kalniņa, trenerim ir jāatbild, bet, ja sakari ir notikuši arī pēc pilngadības, tad īsti kārtība te kaut kas nav...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi