Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
7. maijā 13:14
Gribu piekrist Ingrīdai ,ka ASV viss cilvēcīgais ir svešs..
Salvis Dišlers
7. maijā 13:36
Tāds ir skaudrais kapitālisms! Za čto boroļis na to naporoļis! (Par ko cīnījāmies uz to uzdūrāmies!)
Svētais Naivums
7. maijā 13:46
Drīkst uzdot stulbu jautājumu? Ko var un drīkst komentēt Poziņģa mamma, atrodoties šeit Latvijā, par to kas noticis Ņujorkā un par ko viņai ir sajēga tikai no dēliņa stāstījuma un ziņām pressē?
Ingo Tor
7. maijā 15:40
Ielika dzimumlocekli vagiinaa🤣labs
Andis Ziemelis
7. maijā 18:18
To nesapratīs tie kas LV ir dzīvojuši un nekur tālāk par Rīgas pievārti nav bijuši. Viņiem liekās Rietumi super ASV UK Vācija bet kad nonāc tur, tu redzi cik degradējoši cilvēki. Nav cilvēcības socializācijas, personības. Tikai nauda . Hollandē piemēram netaisa izklaides vietu koncertam kur normālā veidā iepazīties, bet tai vietā atver Mauku māju. Nav kur padejot kur iepazīties, bet ir vieta kur izšaut riekstus pa lielām maksām. Pēc tā visa sapratu ka austrum Eiropā un Krievijā ir daudz patīkamāki un vienkāršāki cilvēki
kss2
7. maijā 21:45
Spriežot pēc visa kā šis pūslis uzvedas,nešaubos ,ka rupji izturējās pret sievieti.Gļēvs pastalnieks!
Elisa Meijere
8. maijā 15:46
Neskatoties uz to, ka amerikāni ir sekli un runā tikai par biznesu abi brāļi sev nav izvēlējušies latviešu meitenes, bet dzenās pēc "seklajām" rietumu modelēm. Galvenie kritēriji paliek formas, nevis iekšejais -garīgais. Māte runā par veselu nāciju, bet dēli tādi paši tukšīši, kas skrien pēc pompozitātes un ārējās spozmes. Nauda it kā ir, bet tie lauki joprojām ir katrā no viņiem, to pat var redzēt kā viņi visi uz bildēm apģerbušies, kā īsti pāķi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi