Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 13. novembrī 09:59
Krauliņam ir jāzina Basketbols, un krievu valoda, ja strādā krievijā;
Aivars Dambis
2019. gada 13. novembrī 13:33
Kādas skaistules! Vēders , kā plakans dēlis ar divām rozīnēm!
Samirs Dišlers
2019. gada 13. novembrī 13:48
Lai tak nebrauc uz Krieviju pēc lielās naudas, ja krieviski nejēdz!
Ādolfs Nāks
2019. gada 13. novembrī 15:09
Krauliņš, manuprāt, ir viens no izcilākajiem Latvijas basketbola treneriem. Vēl tagad atceros vefiņu 70. gadu beigās. Uz Daugavas sporta namu biļetes nevarēja dabūt. Tāpat kā uz Balderi sporta pilī.
Andrejs Kirilovs
2019. gada 13. novembrī 18:23
Intresanti kāda kaluma zvaigznes viņas ir ja.ASV pelna 45 bet RUS 200.000???
Andis Ziemelis
2019. gada 13. novembrī 18:37
Kapec mans komentars tika izdzests? :) Nu ta ir ka Anglu valoda ir uzpiesta valoda pasaulej . Demokratija butu izvelej jabut pec izveles sistemas kadu berniem valodu apgut un macities . Bet tev visur baz seja anglu valodu ka obligato prieksmetu. Un amerikanji smejas par tiem kas nemak to . LV esmu saticis cilvekus kas atbraukusi no UK un Australijas dzivo 5 gadus un nevienu vardu nezin pateikt Latviesu valoda . Bet visi laimigi laipni priecigi runa ar viniem angliski jo tas ir moderni. Krievija pietiekosi liela valts lai iemacitos valodu kaut nedaudz sarunas limeni tu brauc uz turieni spelet tas ir tavs darbs un maize un ta ir ciena pret vietu kur dzivo apgut valodu. Nebus ta ka visa pasaule visur runas angliski pasaule parak liela prieks vienas systemas
Andis Ziemelis
2019. gada 13. novembrī 19:06
Francija ar piemeram nevienm nepatik runat uzspiestaja Anglu valoda. Vaciesi ar nemil runat Angliski . Kapec lai Krieviem kuri ir daudz lielaka saime par Vaciju un Franciju butu jaruna Angliski ar visiem kas iedodas ? Es uzskatu vajag apgut vairkas valodas ar Anglu nepietiek lai visa pasaule saprastu tevi. Krievu valoda , Spanu Valoda Anglu Vacu Valoda uz sim 4 valodas grupam butu japievers veriba skolas .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi