Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
10. oktobrī 06:15
Latvijā nekas nav novērtēts...diemžēl.Tikai pārstrādājušies deputāti
Dzintars Lielais
10. oktobrī 06:36
"Naudas ir tik daudz kā nekad" tā izspļāva dullais Kariņš, bet nauda būs tikai valdības ierēdņu algām....
MikeKoglin
10. oktobrī 06:56
Tauta celies!!!!!
Tviter Šmiter
10. oktobrī 07:33
Nabadzīgās valstīs tā notiek.
Mārtiņš Skarainis
10. oktobrī 08:27
Tad kad mūsējie dabūs kārtējo medāli, tad ministreļi rindā stāvēs lai paspiestu roku. Iesaku medaļu īpašniekiem tādā brīdī ministriem uzdot jautājumu, KUR JŪS BIJĀT AGRĀK?!?!
Ādolfs Nāks
10. oktobrī 11:10
Kad bērnībā vizinājos ar ragaviņām pa skolas kalniņu, prātā nenāca, ka pēc gadiem 40 onkuļi un tantes to darīs par valsts naudu un par to vēl saņems nesliktu algu un pamatīgas prēmijas.
Sirg Gsir
10. oktobrī 13:18
Tur, tajās pederācijās, činavnieki gan saņem cmukas summiņas. Un, kā jau caur nevalstiskajām organizācijām tas dažkārt darās, tiek pie piķa, kuru izdāļāt labiem un vajadzīgiem cilvēkiem.
Svētais Naivums
10. oktobrī 13:47
Sirg Gsir Šodien 13:18 Tieši tā jau arī ir. Vēl stipri nesen bija VK atskaite par sporta federāciju naudas izlietojumu. Tad tur no tā izlietojuma mati stāvus ceļas. Sabūvēti visādi baseini, bez starptautiskām sertifikācijām( par miljoniem), sapirktas visādas automašīnas un datortechnika( kuras patiesību sakot nav nepieciešamas, jo ne kāds ar tām braukt māk ne ar datoriem strādāt). Te ir ļoti LIELS JAUTĀJUMS, KURŠ IR ĪSTAIS KAITNIEKS?
Samirs Dišlers
10. oktobrī 13:50
Tikai Tautas Veselības Fizkultūra jaatbalsta no valsts; bet Profesionālais sports ir tikai veselības bojāšana, un to lai izbeidz, vai dara par privātiem fondiem.
Samirs Dišlers
10. oktobrī 13:51
Ja gribam saglabāt Valsts atbalstu Profesionaliem sportistiem, un profesionaliem zinatniekiem, un kultūras darbiniekiem - tad ir jādoma par pievienošanos Varenajai Krievijas Impērijai!
Svētais Naivums
10. oktobrī 13:55
Samirs DišlersŠodien 13:50 Diršler, brauc tu dzīvot uz krievzemi un nebojā brīvā Latvija svaigu gaisu! Krievzemē ir visas GDA normas atjaunotas, brauc uz turieni un kārto, met granātas, srien, lec, peldi( tikai nenosligsti). Briesmīgi ja cilvēks savā dzīvē seko kādai vienai iluzorai un absulūti nerealizējamai utopijai, grūti tev garā nabagam.
Svētais Naivums
10. oktobrī 13:58
Samirs Dišlers Šodien 13:51 Nekādas krievzemes impērijas nekad nav bijis, un drīz arī krievzemes nebūs, būs viena niecīga province Ķīnas satāvā+Moskovija ar saviem biezajiem.
Samirs Dišlers
10. oktobrī 13:59
Es nenoslīksu, man ir kopš bērnības ezers 300 metrus no mājas; peldet maku;
Svētais Naivums
10. oktobrī 14:05
Interesanti, tev pus teikumam ir mīkstum garumzīmes, bet "peldet tomēr maki"? Vai arī gribi teikt, ka peldi tu kā maks? Tāda bezgalīgi interesanta personība tu esi Diršler? Es tiektu, ļoti haotiska, ""nesavākta", neadekvāta un slima personība, vienā vārdā sakot( medicīniski) - idiots.
Samirs Dišlers
10. oktobrī 14:20
Es dzirdēju - ka mūsdienu bērniem vairs nav skola Fizkultūra - bet tikai Sports; tad lūk - ir jāatjauno Fizkultūras nodarbības, un jāizbeidz ar Sportu;

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi