Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Skaistslaiks
11. februārī 11:42
Nu kādi dabīgi sirmie mati?? Tie ir krāsoti! Jēziņ, kā var vienā dienā no krāsotiem blondiem kļūt pie dabīgiem sirmiem, tak jāfiltrē ko raksta!!!
Beerdrinkers Von Kowelenz
11. februārī 14:26
82 gadīgā tantīte izskatās lieliski un arī kleitai nav ne vainas. Bet mati ir krāsoti! Nē, viss ok, sievietēm, kurām mati sāk sirmot, tie ir jākrāso, tas ir normāli. Džeina Fonda izvēlējās, savam vecumam atbilstošu matu krāsas toni. Viņai ir laba gaume. Vienmēr bijusi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
11. februārī 15:14
Viņas izmantotās matu krāsas tonis, tiek saukts par "Silberblond/ Silbergrau". Piestāv arī 2x jaunākām sievietēm. Man patīk tā pupainā cilvēces daļa, tikai tādēļ izteikšu savu viedokli. Tas matu krāsas tonis vislabāk der sievietēm, vecumā 30- 40, tad sievietēm vecumā no 65. Tajā posmā, starp 40 un 65, labāk to toni neizmantot- tu, meitenēn, pēc 40, vairs neesi tik jauna, nevajag savu vecumu papildus pasvītrot, bet, kad būs pie 70, ok. Un, manuprāt, tas matu krāsas tonis, ir diezgan pretenciozs, visai spilgts, daudz prasa. Stilu, eleganci un slaidu augumu. Nu, daudzmaz slaidu. Eh, vien mans subjektīvais viedoklis.
Maria
11. februārī 20:23
Nekad neesmu sapratusi tos pirkumus vienai reizei. Kurš to vispār izgudrojis.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi