Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Aigars Lankovskis
6. februārī 20:31
Kapec,elementari,tas tacu Bekhemas sejas krems,par tadu var samaksat ari 180 eiro.Neiesim tacu pirkt kaut kadu tur Niveju par 11 eiro/
Runājošā galva
7. februārī 07:57
Tas, kurš tic tam, ka čivinātāja un pakaļas grozītāja ir zinoša ķīmijā, lai pērk šos krēmus un nepukst! Tā vienkārši ir maksa par neizglītotību savienojumā ar pašpārliecinātību...
Cilvēks ar suni
7. februārī 08:46
Uzskatāms piemēr kāpēc vajag apmeklēt komunikācijas arhitektes Ilses Rasas publiskās runas konferences : 'Mums ir jāiet un jāpārdod sevi! Tad arī varēsit pārdot īpaši veselīgo strukturēto ūdeni no krāna.
Cilvēks ar suni
7. februārī 13:26
Komunikācijas arhitekte Ilse Rasa : "Viss ir iespējams, un TU izvēlies labāko! Nopērc, jo tu esi tā vērta! Cik vērtas mēs esam - tik mēs arī dzīvē saņemam.".
Aija Zāģere
7. februārī 14:02
Ooo...kāds šokeris :D Nu, bet protams, tieši tā tas arī notiek un cilvēki ir gatavi maksāt anormālas summas par dizaina pudelīti, brenda nosaukumu un par to, ka to slavenība ir paturējusi rokā.....Ar smaržām ir tieši tāpat.
Vitto
7. februārī 14:30
Tā tā naudas kāstuve naudīgajiem iekārtota.Somiņas par tūkstošiem utt.
EjTakTu
7. februārī 16:26
Tad jau tas serums nav nemaz tik slikts, ja nu vienīgi cenas ziņā. Bet muļķiem par brendu jāmaksā...
Ligita Abramenko
7. februārī 18:36
Tā ir ,ka pērk visādus mēslus.Visveselīgākais un labākais ir dabiskais izskats bez visādien šmāķiem.Tāpēc jau sejas āda ātri noveco,ka visādus mēslus smērē virsū.Es lietoju gurķu sulu un sūkalas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi