Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
MP
24. janvārī 08:43
Cepures un cimdi jau skaisti. Bet pārējās drēbes nekā savādāk, kā par panckām ko nēsā slampsti nenosauksi. Cerams, ka eksportēsim drēbes, nevis impotrēsim to nēsātājus.
Sarma Saliņa
24. janvārī 10:07
Ļoti skaistas cepures un zeķes! Lai pārējā pasaule pabrīnās uz ko ir spējīgas Latvijas adītājas! Lai čaklās rokas Bebrenes adītājām adot nepagurst, un lai vēl daudz skaistu zeķu un cepuru noadās!
p.s.
24. janvārī 10:16
ISLANDĒ SLAVENOS DŽEMPERUS UN CITUS AITU VILNU IZSTRĀDĀJUMUS ARĪ DARINA LATVIJĀ UN LIETUVĀ.
Līga Ancīte
24. janvārī 11:31
Godīgi sakot, izņemt mūsu, neviens par to, ka šie zeķu pāri, cepures un cimdi ir darināti LV neuzzinās. Dizaineres šos darinājums izplata kā savu.
Līga Ancīte
24. janvārī 11:33
Godīgi sakot, izņemt mūsu, neviens par to, ka šie zeķu pāri, cepures un cimdi ir darināti LV neuzzinās. Dizainers šos darinājums izplata kā savu.
Laura Vanadziņa
24. janvārī 12:13
@MP Ne viss man patīk, bet nekādas panckas šeit neredzu, tikai acīmredzami kvalitatīvus un stilīgus izstrādājumus. Bet vairums Latvijas sabiedrības laikam iedalās tajos, kuri saprot tikai melnbaltu un bēšīgu klasiku un tajos, kuri saprot tikai spīguļus un zīda cakas (diez vai pat samtu saprastu, piemēram, ja šajā kolekcijā būtu kāda samta žakete dabas krāsās). Nav jāuztver burtiski, bet būtībā tā ir. Tiesa, vēl ir kategorija - sporta apģērbu cienītāji. Lai cik dīvaini tas nebūtu, dabas krāsas un dabiski materiāli pie mums nav topā. Tikai ārzemēs ik pa laikam atnāk tāda mode, par ko liecina arī šī kolekcija. P. S.: Šīs kolekcijas dizainers ir bijis Gucci un Prada galvenais vīriešu apģērbu dizainers, ja Jūs zināt un saprotat, kas tas ir. Šie modes nami nekļuva pasaulslaveni ar "pancku" ražošanu "slampstiem".
Sarmīte Vīksna
24. janvārī 12:58
Nu malači meitenes! mēs pat īsti neviens neiedomātos pie moderna apģērba nēsāt omītes adītās zeķes, bet šeit dizaineri tās ir pamanījuši un novērtējuši. Nu, piekrītu komentāram, ka lupatas tās galīgi nav - normāls , mūsdienīgs un stilīgs apģērbs. Diemžēl mūsu "griesti" ir plaša patēriņa preču piedāvājums, "lai "ir kā visiem"!! Kā saprotu, tad adītāju darbi tiek pievienoti etsy internetveikalam, kur iespējams iegādāties roku darbu, tūkstošiem interesantu un neparastu preču, ko spēj radīt radoši cilvēki. Noteikti ieteiktu ievietojot preces veikalā, reklāmā blakus norādīt, ka šo autoru darbi tika izmantoti Milānas modes skatē, pievienot kādu attēlu no skates un pasūtījumi noteikti dubultosies, jo ārzemnieki prot novērtēt to siltumu, ko katrs meistars iegulda savā izstrādājumā, atšķirībā no mums, kas tikai brēc - ak, cik dārgi!!!
Futs Bols
24. janvārī 18:13
Prieks par čaklajām adītājām, kuru darbs novērtēts augstajā modes industrijā. Latvieši VAR! Līga, to uzzinās arī ārzemēs. Mēs viņiem noteikti pastāstīsim :)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi