Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 1. novembrī 19:51
90 to gadu vecā mafija ....kam tās lupatas tirgot? Jebšu atkal naudas atmazgāšana...
Marika
2019. gada 1. novembrī 20:06
Uz patreizējo iedzīvotāju skaitu šī shopping-mall izmēri ir lielummānija. Skaidrs, ka tas ir domāts kādiem citiem. Es nestādos priekšā, kurā vietā uz Jūrmalas šosejas šis ir uzbūvēts, bet bildēs redzams, ka burtiski blakus ir privātmāju grupa (guļamrajonam burtiski pie sāniem starptautisku mērogu shopping-mall). Neapskaužu to iemītniekus, vai saimniekus pie vēlēšanās tās mājas pārdot, jo tām tagad vērtība - nulle. Nopērc māju, un kā jau Latvijā pieņemts, nezini, kādu miljonāru grupa izlems tavu īpašumu vienkārši iznīcināt, jo viņiem nekādi likumi nav rakstīti. Kaut kas neiedomājams civilizētā valstī.
Liga Grauga
2019. gada 1. novembrī 20:18
Izlasot so virsrakstu gribas kliegt ..........kam taas lupatas ir vajadziigas. Labaak sargaajiet kokus un nesuutiet uz arzemeem tos .Dodiet jauniem cilveekiem krediitus ar loti zemaam % likmeem 0,9%gadaa ,lai jaunie cilveeki varetu dziivot un buuvet sev un savaam gimeneem modernas koku maajas.
Marika
2019. gada 1. novembrī 20:31
mazliet vēl pafantazēju: aizej gulēt klusā zaļajā zonā, pamosties celtniecības plača viducī - tas ir LV tiesiskums...
Sandra Čaplinska
2019. gada 1. novembrī 23:54
AK,Dievs atkal visus pasaules mēslus,ko neviens nepērk, kaudzēm vedīs uz Latviju,te taču nav nekāda izgāztuve vai varbūt jau ir?
Elisa Meijere
2019. gada 2. novembrī 09:45
kādi zīmoli tad tur būs? kā var reklamēt nenosaucot zīmolus? Esmu bijusi Milānā, centra outletos, tur izskatās sliktāk par mūsu centrāltirgus būdām, un preces aizvēsturiskas. Mūsu second handos labākas. Toties Vācijas outleti ir zolīdi un zīmoli labi piem. Mc Arthur Glen Designer outlet. Tāpat cenu līmenis svarīgs, varēja jau uzrakstīt kautko konkrētāku.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi