Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
L0KAT0RS
2019. gada 1. aprīlī 07:31
Visiem paraloģiskajiem meļiem: Lembergam, Ušakovam, Šleseram un Gobzemam sen būtu jāvalkā “mēteļl” ar garām, uz muguras sasietām rokām. Kad tautai beidzot pieleks, ka šie tipi .orsh un nesarkst, tādēļ izklausās ļoti ticami?
ludis links
2019. gada 1. aprīlī 11:39
Re kā, tikai reģistrētie drīkst komentēt rakstu par krievu kriminālo bandītēnu lembergu ( nepārtrauktā krievu lamuvārdu lietošana oligarhu sarunās spilgti raksturo to vidi, kurā šis zeks apgrozās ). Par mētelīšiem - viņš ir virinātājs, kurš mums nepārtraukti rāda, ka uzliek uz mums visiem. Bet muļķu zemē viss pa vecam, abi ar gņilu joprojām populārākie.
Uldis Kims
2019. gada 1. aprīlī 13:19
Ko tad jums personīgi tas lembis nodarījis,ka gribat viņu redzēt tikai caur restotiem logiem? Man personīgi viņš nav neko nozadzis ne arī apkrāpis,ja prot sūdu maisīt un no tā gūt labumu arī sev,tad par ko cepamies?
Olegs - Valdis Golovčiks
2019. gada 1. aprīlī 16:38
To mees veel redzeesim,kursh gada laikaa buus aiz resteem ! Neviens, NEVIENS,A.Lemberga ,,smagais noziegums,, taa arii nav pieraadiits Likumaa paredzeetaa kaartiibaa. Bet Lemberga apsuudzeetaaji un tiesaataaji gan kliedzoshi paarkaapj Kriminaalprocesa Likumu.Burtiski,njirgaajas par vinju pashu piesaukto ,,tiesiskumu,,...Tas gan ir pieraadiits.Taatad, ,,tiesiskuma,,triumfa gadiijumaa vinjiem buutu jaaseezh aiz resteem...
Irēna Puķīte
2019. gada 1. aprīlī 17:30
Kā kautkas var nonāk,ja liecinieki spāgst kā mušas?
Janis Berzins
2019. gada 1. aprīlī 18:03
Nekas,cerams,ka līdz pēdējam-koka-mētelītim varbūt ilgi nebūs jāgaida...
Olegs - Valdis Golovčiks
2019. gada 1. aprīlī 20:05
Pretiiga naacija tie latvieshi ! Nekaadas logjikas komentaaros attieciibaa uz izcilu politikji,ilggadiigu VEELEETU pilseetas vadiitaaju...Akls naids,apsaukaashanaas...Jums labaak patiik Dombrovskis,Karinjsh,Godmanis,Freiberga,Kristovskis,Striikje,Maiziitis ,Jurashs u.tt. ? Kad kljuusiet par upuri taadiem....Vispaar,jums dereetu gan ! Tas naaktu tikai par labu juusu provinciaalajam intelektam un gariigajai veseliibai vispaar...
LolitaFit
2019. gada 1. aprīlī 20:25
KasJauns, jūs sviestā sagājuši? ko jūs esat uzklupuši Ventspils mēram, viņu 2/3 pilsētas atbalsta, ik pēc 4 gadiem tiek pārvēlēts... kurš jums maksā par šīm ķengām?
Dr. Caps
2019. gada 1. aprīlī 21:03
Tagad to pašu uzrakstiet par sev pietuvinātiem Jaunupu un Pūci... par naudas skalošanu caur basketbolu, par OIK uzrakstiet, par Pūces sievas labdarības trestu uzrakstiet, ja?
JĀZEPS DŽEDAJS
22. februārī 09:33
Viņš jau nav vienīgais Tādu biznesmeņu ir daudz visa LATVIJA vēlās ZAGT ZAGT mūsu laika ir goda lieta.....Un vēl tagad ir partija PROGRESIVIE Un viņi atklāti reklamē ko Ka vajag precēties vīrietim ar vīrieti Un mums tas jāuztver nopietni To ka viņi gulēs vienā gultā Un ievadīs savu peni otram dibenā Un tas gan ir jauki UN viņi taču vēlās varu RĪGĀ Būšot jauns karogs pie RĪGAS domes Ne LATVIJAS karogs bet jauns ar zilām un citām KRĀSĀM Un vēl RĪGA ARKADIJĀ pie BARANKAS Vares sēdēt un staigāt tikai geji kas bučosies Un mums viņus vajadzēs sveicināt...Un par viņiem taču balsoja

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi