Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Juhans
9. martā 10:37
Tikai vienota Katalonija ar Spāniju ir mūsu nākotne!
hi hi
9. martā 15:02
...piedāvāja Brodvejā spēlēt Tenesija Tetovētās rozes iestudējumā, un es patiešām biju iekārdināta, taču teicu nē. ................................................................................................... Speeleet dziivajaa nav viens un tas pats,kas staaveet kameras priekshaa,kur,ja nesanaak,var 10x atkaartot.....un intervijas viñai arii ir shvakas,5 vaardus jeedziigi kopaa salikt nevar - tikai maukas uz ekraana speeleet.
Kowelenzer
9. martā 19:18
"Jutekliskā dīva Penelope Krūza un viņas liktenīgais"...cik gan šausminoši stulbam ir jābūt, lai tā uzrakstītu...
Kowelenzer
9. martā 19:24
Ak, jā, idioti, viņai nav nekāds sakars ar Tomu Krūzu, nē, sakars, iespējams, bijis ir, bet tas nemaina faktu, ka uzvārds viņai ir Krusa, ne Krūza.
> Kowelenzer
10. martā 11:03
Desmit cepumi tev! Kad šinderis grib kļūt par rakstnieku, tad galā sanāk jutekliskas aktrises un liktenīgi čaļi!
Decoy
10. martā 12:02
“When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.” Henry Ford
hi hi
10. martā 13:49
Paveerojiet viñu abu "dailjradi" - viñsh tautaas vairumaa nes slepkavniekus un psihopaatus,viña - maukas ,lauliibas paarkaapeejas,utml...... abiem uz rokas uztetoveeta melna piecstaru zvaigzniite,kas ir Holivudas saatanistu piederiibas ziime......UN TAGAD TURPINIET VIÑUS SLAVINAAT NEDOMAAJOT.
Kr
10. martā 14:57
jutekliskai dīvai jutekliskas lūpiņas !!!
Heis
11. martā 23:36
Loti talantiga un skaistu aktrise. Bija iespeja redzet uz ielas pozejot fotografiem, tada miniatura lellite, loti skaistu un proporcionala. tai pat laika ar dzilu talantu, ipasi dramas. Havjers, protams, sieviesu milulis, loti tipisks spanu kazanova, tik ar serpakiem sejas vaibstiem. Viena filma bija tiesam lielisks, neatceros nosaukumu. Bet visi jau tagad skatas tikai Holivudas vai sliktaka gadijuma, krievu filmas, kas pasas par sevi parsvara ir bezvertigas. Neatkarigais Eiropas kino nav tik populars. Tapec ari mazak zinamas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi