Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Berta Klīvija
11. jūlijā 08:07
Manuprāt--šī ir neprognozējama būtne ,nevis darba devējs. Kaut kas ar galvu nav kārtībā!!!!!!!
Arita Takahashi
11. jūlijā 09:10
Nu tad viņa, iespējams, bieži pieņem darbā ar bulēmiju sirgstošas sievietes, kuras pēc skata līdzinās princesei Diānai. No ārienes liekas ļoti veselīga persona, bet galva pilna ar tarakāniem. Es ļoti bieži skatos 1900. gada un tamlīdzīgu gadu vidusskolu un ģimnāziju izlaiduma fotogrāfijas - tajās ir daudz veselīga izmēra cilvēku, kuri ēd pārsvarā tikai dabīgi audzētu pārtiku, jo savādākas pārtikas toreiz nebija. Un tie cilvēki neviens - NEVIENS - neizskatās pēc tām modelēm no žurnālu vākiem, kādas reklamē mūsdienu modeļu aģentūras un skaistuma standartu noteicēji. Bet es piekrītu, ka, uzliekot garus svārkus vai kleitu uz drēbju pakaramā, var labāk redzēt, cik daiļi tas audums "krīt". Tērps, nezinu kādēļ, tiešām labāk izskatās uz 2 metrus gariem ģindeņiem.
Alida Djatlika
11. jūlijā 09:35
Es viņai pilnībā piekrītu. Kaut kur lasīju, ka 98% cilvēku, kuri ir resni, varētu paši nomest svaru, ja tikai to gribētu. Resni cilvēki pārsvarā ir slinki, lai sevi piespiestu fiziskām aktivitātēm un mazāk ēstu.
Futs Bols
11. jūlijā 10:20
Resnīši, jums laiks rīkot protesta demonstrāciju - Fat Workers Matter :)
Rihards
11. jūlijā 10:34
Piekritu. Fat workers matters, hahahah
Alfreds Mileiko
11. jūlijā 10:34
Pareizi dara, ja resns slaists nevar piespiest sevi neriit un nodarbojies ar sport tad lai seez bez darba un badojas kameer svars normalizeesies!
Ainars Vīndedzis
11. jūlijā 10:54
Sākās.Tad neņems resnu,tad tievu,tad īsu,tad garu,tad melnu,tad baltu,tad sievieti,tad vīrieti,tad garu degunu,tad īsu u.t.t. aiziet jūriņā...Tā pilnīgi noteikti nav pareiza pieeja.Visu nosaka prāts un darba spējas.Punkts.
Berta Klīvija
11. jūlijā 10:58
Kas tad šī par sievieti--kaulainā mamzele, kurai svešas ētikas normas un ar biezpiena smadzenēm galvā, manuprāt!!! šādi jau nemēdz būt nekādi uzņēmēji, lai paskatās no sevis no malas, nevis pati sevi novērtē ,iespējams, ka bail uz šo pat paskatītie, kur nu vēl strādāt, samazvanka ar tarakāniem galvā.
EjTakTu
11. jūlijā 11:00
Rasiste, tfū... masiste :)
Kristaps
11. jūlijā 11:09
Diez viņa ir spējīga sniegt elitāru minetu ?
Inga Maknamara
11. jūlijā 11:11
Es neņemtu pīpmaņus,no tiem ir daudz ciests..Darbs deg ,bet ik pa brīdim velkas pīpāt un nepīpātāji tad strādā arī par šiem skaistiem.. Un tad vēl ir kategorija ,kuri nepārtraukti ņem slimības lapas,turklāt tie bieži nav nekādi resnie.
Azazels
11. jūlijā 11:14
Teikšu tā,ja cilvēkam ir kaut kādas specifiskas vielmaiņas problēmas un viņš paliek resns,tā ir cita lieta,bet ja cilvēks ir vesels un noēdas ka cūka,atvainojos,tā jau ir sava ķermeņa necienīšana un šeit grēko i sievietes i vīrieši.
Medus Zīle
11. jūlijā 11:28
Tas ir vēl dumjāk par rasismu, jo ir tāda lieta kā gēni...
Melānija
11. jūlijā 11:28
Nu pilnīgi stulba darba devēja,ne jau cilvēka resnums,vai tievums nosaka viņa darba spējas! Piekrītu AINĀRAM.
Vitto
11. jūlijā 13:03
Pat labi gribēdama,viņa nevar darbā pieņemt ne-sportiska izskata cilvēkus.Izlasiet,kādu žurnālu viņa izdod.Šo žurnālu un visus tos it kā veselīgos produktus jāreklamē tikai tādiem,kuri var pūst pīlītes-jā,mēs to ēdam...jā,mēs to darām utt. Savādāk neviens nepirks.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi