Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Gita Spale
6. jūlijā 11:19
Paldies, ka pabrīdinājāt jauns.lv.
Svētais Naivums
6. jūlijā 12:35
Kaut kas dumjāks laikam nav dzirdēts? No kurienes apgalvojums, kāds pamatojums. Varbūr teksts "iešu apēdīšu savas kedas" arī var vēstīt par vēlmi izdarīt pašnāvību? Vajag taču būt augstas raudzes psihoterapētam/plānprātiņam, lai ko tādu izplatītu un popularizētu internetā? Tagad pašnāvību kļūs mazāk?
Runājošā galva
6. jūlijā 13:52
Naivuli, teksts par kedām, sevišķi pilsētvidē, konkrēti nozīmē pašnāvību, sevišķi, ja nav pirmā svaiguma...
Svētais Naivums
6. jūlijā 14:34
> Salvis Dišlers Šodien 13:27 Diršler( komunist , krišnaīt), ar reliģiju nav iespējams konsultēties, reliģija ir dogmu savārstījums. Drīkst zināt, kas tie par garigajiem teviem? Starp citu Diršler ļoti smagi kļūdies, jo starp reliģiskajiem fanātiķiem un ekstrēmistiem pašnāvību skaits ir neskaitāmas reizes lielāks, nekā starp ateistiem. Ateistam nav iemesla vilties, viņējais nekam netic. Nevajag idiot, praktizēt reliģiju, bet gan ticību Dievam, tās ir dziļi, kardināli atšķirīgas lietas.
Svētais Naivums
6. jūlijā 15:40
> Salvis Dišlers Šodien 14:54 Diršler, cik tev pajolim var skaidrot? Meditācijai, lūgšanai nav pilnīgi nekā kopīga ar reliģiju. Reliģija ir vien dogmu kopums, kuru paužot, kāda cilvēku grupa sasniedz sev vēlamos mērķus, apmuļķojot tādus antiņus kā tu Diršler. Tam nav pilnīgi nekāda sakara ar ticību Dievam. Tāpat reliģijai nav pilnīgi nekā kopīga nedz ar apziņu, nedz psihi. Par uztveres izmaiņīšanu gan var piekrist. Pats esi tam dzīvs piemērs krišnaīt- komunist. Tavējam ir TĀ pārskalotas smadzenes, ka pats vairs nejēdz kas esi un kam tici, Krišnam vai komunismam, abiem ticēt nesanāks. Un vēl, Sātans netic, viņam nevajag nekam ticēt, viņš vienkārši ZIN.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi