Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
PIRTS SAUNA "FANTĀZIJA"
6. jūnijā 18:50
Varbūt objektivitātei pastāstīsim arī par tās grūtnieces pārdzīvojumiem, pie kuras punča Floids pielika pistoli? Vai esat par mīkstu iet pret straumi?
Leo Lao
6. jūnijā 20:08
Marcis Dzelme, Kopš kura laika patiesība par noziedznieka kriminālo pagātni ir suņa murgi? Tā pie tam nebija pirmā reize, kad viņš sēdēja cietumā. Pirms tam bija sēdējis par narkotikām.
Leo Lao
6. jūnijā 20:11
Criminal History of George Floyd: Floyd has more than a decade-old criminal history at the time of the arrest and went to jail for atleast 5 times. George Floyd was the ringleader of a violent home invasion gang. He plead guilty to entering a woman’s home, pointing a gun at her stomach and searching the home for drugs and money, according to court records. In a December 2005 Floyd was sentenced to 10 months in state jail for possession of cocaine. He had previously been sentenced to eight months for the same offense, stemming from an October 2002 arrest Floyd was arrested in 2002 for criminal trespassing and served 30 days in jail. He had another stint for a theft in August 1998.
Vitto
6. jūnijā 20:43
S.Saliņai....ir lietas,kuras neaizmirst.Es ļoti labi atceros notikumus,kuri notika pirms 45 gadiem.
Agris Aboltins
6. jūnijā 21:02
Vai tad Latvijā viss kārtībā, ka tagad katru dienu jālasa par kaut kādu amerikāņu musoru un viņa likvidēto mori?! Kas, mums savu problēmu trūkst? Ko, krievi vairs nenāk?! Sāciet tak reizi strādāt.
Elvisa17
6. jūnijā 22:50
Marci Dzelme, labi būtu, ja tu pašizkastrētos un vairāk nevairotos. Kad atlabsi, ej nodarbojies ar mežizstrādi, tur tādu orangutānu varbūt pieņems darbā. Pa vakariem drīksti sacerēt kādu mūzikas izstrādājumu par prieku saviem palīgskolas faniem.
Elvisa17
6. jūnijā 23:24
Marci Dzelme, es zinu ,kāpēc tu dzer- tev, nabagam tagad jàdzīvo ar sievišķi, uz kuru bez puslitra izdzeršanas paskatīties nevari. Un nu tu nekur nespruksi- aste bluķī. Tā tas ir.
Elvisa17
6. jūnijā 23:33
Marci Dzelme, ko paliekošu esi pēdējā desmitgadē izdarījis, ja neskaita sieviešu dauzīšanu, suņu apriešanu dzērumà un ķēzīšanos uz cilvēkiem, kuri, atšķirībā no tevis , ir dzīvē kaut ko sasnieguši?
Pujene Sārtā
7. jūnijā 00:45
Mārcīti, esi nu tik mīļš, piepūt vaidziņus un pacenties vismaz kādu laiciņu izolēties un izmantot iespēju paklusēt... Cītīgi dzer zālītes (nevis alkoholu), varbūt pēc kāda laiciņa jau spēsi kaut cik sakarīgi noformulēt domu, jo pašlaik tas Tev nekādi neizdodas... Nenāktu par ļaunu palasīt kādu grāmatu (labāk klasisko literatūru), varbūt izdosies kaut nedaudz paplašināt vārdu krājumu, citādi nekā vairāk par rupjībām un jēlībām Tavos komentāros nav...Vēl varētu paņemt kādu privātstundu latviešu valodas sākumskolas kursā, jo nespēja kaut vienu teikumu uzrakstīt bez neskaitāmām kļūdām neko labu par Tevi neliecina... Vissmieklīgākais ir tas, ka tāds pusanalfabēts citus sauc par idiotiem...
Normunds Novads
8. jūnijā 10:41
Ah mēdiji. Mediji. Vai tik policista vecotēvu nesauca Hans un uzvārdā nebija Fon Šollermaijers. Viens no Aušvices grāmatvežiem. :)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi