Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
25. martā 20:37
90% milleniāļi ir tādi,tagad sāksies pašnāvību bums starp šitiem idiņiem....
Rihards Spore
25. martā 21:08
Dabiskā atlase...izdzīvo stiprākais un gudrākais...tā jau pasauli pārapdzīvo cilvēciņi kuriem liekas kad pasaule priekš viņiem radīta
Lilje Tento
25. martā 21:32
Lūk, tāda ie mūslaiku selfiju un smartfonu atkarīgā jaunatne, Viņiem ir bail no sevis, tāpēc visu laiku sēž saitos.
Harijs Saukums
25. martā 21:48
Šodien sazvanīju paziņu, labu draudzeni. Nostrādājusi pēdējo darbadienu, palika bez darba. Darbu neatrast, līdzekļu nav iekrāts. Pāris mēnešu izvilkšot, pēc tam galu darīšot. Kā lai palīdz?
Numi Dante
25. martā 22:30
Jāmirst jau nebija,bet viss šis par un ap vīrusu dod pa galvu,pat pavasaris kaut līdz šim allaž radīja īpašu pacēlumu,tad tagad arī,bet ne tik lielā mērā.Man ir sena draudzene kura dzīvo dienvidfrancijā un ir pagalam sanīkusi kā sejā tā mentāli,jo jā fra drīkst tikai uz veikalu un uz aptieku.
Astra Mccracken
25. martā 22:44
tehnologijas laiks un viss parejais jau nevar izturet, liels spiediens uz cilveku, paldies Dievam, ka es paspeju tos laikus, tie bija normalaki...TURATIES!
Irena Nelsone
26. martā 02:08
Skumji! Viena no lietām, ko nemācam skolās.. un laikam nemāca arī Anglijā - tā ir PACIETĪBA!
Trekngailis
26. martā 03:06
Saprotu viņu! es arī nespēju izturēt izolāciju un to, ka nekas nestrāda. Smuka meitene, labi gēni bija. Šis korona stāsts ir murgs. Latvijā katru gadu smagi cieš vai iet bojā ap 1000 cilvēku uz ceļiem, 6000 mirst no vēža, 200 tiek noslepkavoti. vai tāpēc aizliedzam pesticīdus, automobiļus, nažus???
Agnese Ziediņa
26. martā 03:40
Varu derēt, ka raksts tulkots no fake lapas, viltus ziña...
Silva Dziedātāja
26. martā 07:21
Angļu izteikti represīvā "bērnu aizsardzības" sistēma iemāca jaunajai paaudzei divas lielas aplamības: 1) palikt mājā vienam ir ļoti bīstami, palikt viens vispār nekad nedrīkst; un 2) tev jādabū viss, ko tu gribi, un, ja tu nedabū, tad kāds vainīgais jāsoda. Te nu ir rezultāts. Gan jau būs vēl.
martins antonovs
26. martā 07:51
Izskatās, ka lielākajai daļai šeit pašiem ir autisms, jo nezin, kas ir autisms un nomelno līdz pēdējam nabaga meiteni. Ak jūs nabaga cilvēciņi. Autismam ir dažādi paveidi un tas skar tieši smadzenes. Dzīvot četrās sienās šai meitenei ir bijis nāvējoši.
Ella
26. martā 09:28
Rakstu vispār esat spējīgi izlasīt,gudrīši?Viņai bija autisms.Žēl,ka komentāru gigantus-egles,mušmirvečus, un visus pārējos,kuri te izpaužas tas nemudina pakārties.Visticamāk,tas notiktu,ja jums atņemtu i-netu.Tiesa gan,jūsu orgāni būtu derīgi tikai kremēšanai....
Arnis Licitis
26. martā 10:48
Jā , ņemot vērā viņas diagnozi , viņa nekādā gadījumā nedrīkstēja būt viena mājās ..
Ivars Magone
26. martā 13:14
Dabīgā atlase. Ja nebija tuvu cilvēku, kas grūtā brīdī atbalsta, tā notiek.
juju
26. martā 13:44
žēl :(

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi