Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Cilvēks ar suni
4. martā 07:00
Mīlē vienu, mīlē otru, mīlē trešo, Mīlē trešo, mīlē trešo, Mīlē vienu, mīlē otru, mīlē trešo, Mīlē visas trīs uzreiz.
Sunbeam
4. martā 11:55
Pēc 12 gadiem laulībā var iemīlēties piemājas stabā... Saderu, ka abas sievietes ir pat līdzīgas.. Diemžēl bioloģiski dzirkstele ilgst 3-7 gadus, līdz bērni paaugas, pēc tam nāk apzinātā mīla vai cits partneris. Daudzi slepus aiziet pa kreisi un patur ģimeni. Bet diemžēl, nevar garantēt, ka jaunā mīla necentīsies izjaukt ģimeni... Hormonu iespaidā pats nevarēsi noturēties. Var ieslēgt fantāziju un iedomāties, ka vīra/sievas vietā ir cits/a. No citas puses, ja no sākuma īpaši nemīlēji laulāto, vai ir jēga ciest viņa slikto raksturu, blāvu seksu un trulus glāstus? MākDonalds nekad nekļūs par restorānu tikai nosaukuma un paša iedomu dēļ!!!
Vitto
4. martā 12:06
Vēl viens iemesls,kāpēc nevajag iekopt labākos draugus/draudzenes savās mājās.Ja vēlies paklačoties,var saskrieties kafejnīcā vai aiziet kaut kur bez otrajām pusēm.
Cilvēks ar suni
4. martā 13:57
Tik daudz – , bet no dziesmas vārdus neizmetīsi. Piedzimst vienai, piedzimst otrai, piedzimst trešai, Piedzimst trešai, piedzimst trešai, Piedzimst vienai, piedzimst otrai, piedzimst trešai, Piedzimst visām trim uzreiz.
Draiska
4. martā 20:31
Kāpēc neklausa vecmāmiņas,kas vienmēr māca:nekādas draudzenes vai draugus!!! Esi precējies,nekādi draugi mājās....ārpus mājām,lūdzu...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi