Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Kristaps
26. februārī 14:57
diršana , nabadzīti gan jau uz koncertiem vairs neaicina !!!
Alex Da Silva
26. februārī 15:53
Es reali smejos par shadiem pazinojumiem muzikas industrija. Sikumus gan konkreti shaja gadijuma es nezinu, bet parasti uzzejoshas zvaigznes pazud nebutiba lauzhot kontraktu ar leiblu. Tas ir tas pats , kas izdarit pashnavibu. Bet izvaroshanas un sazaloshanas neilgst nekadus 10 gadus. Tu vienkarshi nafig nevienam neesi vajadziga, ja lauzi kontraktu. Bet tevi ir liela nauda ieguldita , lai par tevi vispar kads uzzinatu. Visi shie izvaroshanas stastini, kas nav apstiprinati ar zinojumiem policija ir tikai tuksha dzeltena prese.
Alex Da Silva
26. februārī 16:37
Man draudzene no muzikas industrijas . Un loti labi zinu visus shos stastinus. Paraksta kapeiku kontraktus ar leibliem. Un kad leibls viniem uztaisa 1 , 2 hitus jutas, ka baigas zvaigznes. Bet tikai leibli uztur visus koncertus , radio stacijas un ir tiesha kontakta ar producentiem. Un pirms tu neatstradasi kontraktu, tu nevienam uzreiz nebusi vajadziga. Un katru gadu uz to lido tukstoshiem viena hita zvaigznishu. Pirms kaut , ko iegut vispirms, kaut kas ir jadod. Un tas galigi nav sekss. Te tada labuma ir tik daudz, ka sievietei vel rinda bus japastav...
Alex Da Silva
26. februārī 17:12
Un vel vienu lietu varu pastastit. Latvijas muzikas industrija ir reizes 20 interesantaka par braziliem un vismaz reizes 5 interesantaka par britiem. Latvija ir daudz vairak interesantu ideju, it seviski no alternativajiem. Ja vel nebutu shausmigakie akcenti, tad loti daudzas Latvijas grupas iegutu , ja ne vispasaules, tad lokalas zvaigznes titulus...Tas pats Reiniks, zilais un katra dziesma vinam Maiu, miau. Bet Dienvidamerika butu zvaigzne ja dziedatu bez akcenta un kaut ko spaniski izveidotu.
Viesturs Qaidukēvičs
26. februārī 17:55
:D:D:D:D hahahaha Britu Misāne, kuru arī visi visu laiku izvaro :)) Vienīgi vajadzētu atrast kaut vienu vīrieti, kurš vispār uz to būtu fiziski spējīgs, ņemot vērā šo personu faktisko seksuālo nepievilcību, es pat teiktu, neglītumu :))
Haks Piterss
26. februārī 18:52
Tagad katra padauza par sevi stāstīs pasakas ? Laiks iejaukties mediķu brigādei ar dvieļiem ....
Juris Millers
26. februārī 18:58
vismaz k'ārtīgi dabūja
Geņa Koloradoss
26. februārī 19:14
Tādam aleksam silvai var pateikt par to policijas protokolu...mēdz būt tā, ka atšuj cietušo...pasaka- ko gāji, pat vainīga. Nu un sazāļoja lai nespētu liecināt. Tā nu visādi silvijas šeit aizstāv izvarotājus
Geņa Koloradoss
26. februārī 19:15
Kur komenti pazūd?
Geņa Koloradoss
26. februārī 19:26
Te nu lv arī ir skandāliņi- kas to zina kādas ir pabrika un tās neldas situācijas aizkulises
Tuudalu Cuuka
26. februārī 19:28
Balss gan tai dāmītei dikti spalga. Būtu kārtīgi iebļāvusi tam varotājam ausī, uzreiz apkristu beigts ar pārplēstām bungādiņām.
Kristaps
26. februārī 21:33
tur auto tune skan ne balss !!!
Andris Bērziņš
26. februārī 21:46
Beidziet vienreiz muldēt, nejēgas, vienam brīnišķīgam māksliniekam blakus neatradās bagātnieks vai sargenģelis, kas par viņu parūpētos, un visi mēs esam apzagti īpašā veidā. Nevaru pat izteikt, kā man šos gadus viņas pietrūka! Pakārt tādus vajadzētu!
Lerry Mulen.Jr
26. februārī 22:30
Kādas tik muļķības cilvēki neizdomā, lai pievērstu sev uzmanību.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi