Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
22. februārī 10:56
Tas ir mans kumīrs ! Ak Dievs , kā es par viņu jūsmoju , skaitu lūgsnas pirms aizmiegu , pagaidām man vēl gadu maz , bet kad pieaugšu , ... gribu būt tāc kā viš . Par mani sacerēs dzejoļus , dziedās dziesmas , kārtējā zālīte uzceps Megasuperpuperrockoperu ! Kur izjusts garadarbs par līdzīgu darboni -- Cikatillo ?
Stulms da Pirds
22. februārī 11:14
Tavs kumīrs drīz ies tiesas priekšā , košeri! :D
Haks Piterss
22. februārī 11:25
Tiešām ? Šķēli tiesās ?
Stulms da Pirds
22. februārī 11:38
Esi modrs un uzpasē mēdijus , tad jau redzēsi. Bet ideja tev nav slikta ! :D
Ādolfs Nāks
22. februārī 11:44
Un Māra Zālīte sarakstīja tik skaistu libretu rokoperai šādam slepkavam - “Kaupēn, mans mīļais”... Diezgan perversi virsraksts skan.
Stulms da Pirds
22. februārī 11:50
Un Robins Huds ... :) Šodien tādam kumīram augsne ir visā Austrumeiropā un tālāk aiz Urāliem ...
Valdis Freimantāls
22. februārī 12:17
Rakstnieku savienības ēkā Mārai Zālītei izstāstīju par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu un izlaupīšanu 1993. gada 18. februāra naktī! Viņa nošausminājās, bet neko nepasāka! https://tautastribunals.eu/?p=37759
Beatrise Rozenberga
22. februārī 12:29
viņš ir kriminālnoziedzinieks ! dumie latvieši taisa izrādes un iet ko tādu skatīties. Palasiet vēsturi ! skumji ka latvieši ir tik neizglītota , nedomājoša tauta. Tādus ir ļoti viegli pakļaut, ietekmēt.
Valdis Freimantāls
22. februārī 12:41
Iesaku tautas dzejniecei sākt strādāt pie jaunas rokoperas - "čekisti un komunisti mani mīļie"! Apdziedāt, romantiski noskaņotos, okupantus un vērsties pret cilvēktiesību aizstāvības grupu Helsinki 86 - vēl nebijis radošu dzejnieku un muzīķu veikums! Veiksmi talantīgajiem latviešiem - priecēt tautu! Pie viena, izlasiet patiesību Helsinku 86 interneta vietnē ...https://tautastribunals.eu/?p=33716
Stulms da Pirds
22. februārī 12:42
vēl dumjāki ir tie , kuri ordeņus dāvā.
Valdis Freimantāls
22. februārī 12:47
Iesaku Raimondam Paulam uzrakstīt notis jautrai tautas dejai "Komunistu polka"! Lai varam izdejoties no sirds visās skatuvēs!
Haks Piterss
22. februārī 13:24
Un kur ir sirdij tik tuvais ''Oligarhu tango'' ? ''Saeimas čekistu valceris'' ? Un čekistu virsvadoņa '' Godmaņa solo'' ???
Beerdrinkers Von Kowelenz
22. februārī 14:11
Beatrise Rozenberga, nejauc reālo Kaupēnu ar leģendu. Arī Bonija un Klaids bija parasti slepkavas, nekāda romantika. Bet kamdēļ neradīt skaistu leģendu. Tas pats ar Robinu Hudu- īstenībā viņš bija vien organizētas noziedznieku bandas radītājs. To, kas patiesībā ir bijis Kaupēns, sen zinu, bet tas netraucē man dziedāt "Kaupēnu".
Beerdrinkers Von Kowelenz
22. februārī 14:27
Un, Beatrise Rozenberga, es nedomāju, ka latvieši, dziedot "Kaupēnu", parāda to, ka ir nedomājoša, viegli pakļaujama tauta. Nē! Gluži pretēji- mēs parādām tautas spēku! Padomā par to.
Valdis Freimantāls
22. februārī 15:12
Nu , dziedot par asiņaino dunci, (kas slepkavnieku nenodod) viešas vīzija par komunistu un čekistu pretlatviskās varas iecelšanu SVĒTO kārtā! (Valstsgriba parādās letiņiem). Dziedam tik un dejojam! https://tautastribunals.eu/?p=33716

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi