Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
22. februārī 10:56
Tas ir mans kumīrs ! Ak Dievs , kā es par viņu jūsmoju , skaitu lūgsnas pirms aizmiegu , pagaidām man vēl gadu maz , bet kad pieaugšu , ... gribu būt tāc kā viš . Par mani sacerēs dzejoļus , dziedās dziesmas , kārtējā zālīte uzceps Megasuperpuperrockoperu ! Kur izjusts garadarbs par līdzīgu darboni -- Cikatillo ?
Stulms da Pirds
22. februārī 11:14
Tavs kumīrs drīz ies tiesas priekšā , košeri! :D
Haks Piterss
22. februārī 11:25
Tiešām ? Šķēli tiesās ?
Stulms da Pirds
22. februārī 11:38
Esi modrs un uzpasē mēdijus , tad jau redzēsi. Bet ideja tev nav slikta ! :D
Ādolfs Nāks
22. februārī 11:44
Un Māra Zālīte sarakstīja tik skaistu libretu rokoperai šādam slepkavam - “Kaupēn, mans mīļais”... Diezgan perversi virsraksts skan.
Stulms da Pirds
22. februārī 11:50
Un Robins Huds ... :) Šodien tādam kumīram augsne ir visā Austrumeiropā un tālāk aiz Urāliem ...
Beatrise Rozenberga
22. februārī 12:29
viņš ir kriminālnoziedzinieks ! dumie latvieši taisa izrādes un iet ko tādu skatīties. Palasiet vēsturi ! skumji ka latvieši ir tik neizglītota , nedomājoša tauta. Tādus ir ļoti viegli pakļaut, ietekmēt.
Stulms da Pirds
22. februārī 12:42
vēl dumjāki ir tie , kuri ordeņus dāvā.
Valdis Freimantāls
22. februārī 12:47
Iesaku Raimondam Paulam uzrakstīt notis jautrai tautas dejai "Komunistu polka"! Lai varam izdejoties no sirds visās skatuvēs!
Haks Piterss
22. februārī 13:24
Un kur ir sirdij tik tuvais ''Oligarhu tango'' ? ''Saeimas čekistu valceris'' ? Un čekistu virsvadoņa '' Godmaņa solo'' ???
Beerdrinkers Von Kowelenz
22. februārī 14:11
Beatrise Rozenberga, nejauc reālo Kaupēnu ar leģendu. Arī Bonija un Klaids bija parasti slepkavas, nekāda romantika. Bet kamdēļ neradīt skaistu leģendu. Tas pats ar Robinu Hudu- īstenībā viņš bija vien organizētas noziedznieku bandas radītājs. To, kas patiesībā ir bijis Kaupēns, sen zinu, bet tas netraucē man dziedāt "Kaupēnu".
Beerdrinkers Von Kowelenz
22. februārī 14:27
Un, Beatrise Rozenberga, es nedomāju, ka latvieši, dziedot "Kaupēnu", parāda to, ka ir nedomājoša, viegli pakļaujama tauta. Nē! Gluži pretēji- mēs parādām tautas spēku! Padomā par to.
Haks Piterss
22. februārī 18:27
Ko tad Mār. Zāl. vēl nav radījusi jautru vodeviļu ''11.09. 01." ??? Recenzija no Štatiem garantēta ..... Labāk būtu radījusi kaut ko patiesi episku ar pozitīvu nozīmi , piemēram ''Latvijas Veiksmes Stāsts'' ar otru nosaukumu ''Dibenā . Part. 2'' ......
D. Bērziņa
22. februārī 18:36
Prieks, ka čalis nebija nekāds mīkstais. Nu jā, varbūt šim bija nelielas novirzes, un dažiem pamatīgi nepaveicās ,maigi sakot. Bet jādomā laupīšanas brīžos nav laika domāt, kuru šaut un kuru atstāt dzīvu. Bet vismaz bijis dāsns pret sievietēm.
D. Bērziņa
22. februārī 18:38
Tāpēc arī viņš ir leģenda, atšķirībā no dīvāna bezdeļiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi