Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Emma Pupa
20. janvārī 16:07
Viss ir ļoti pareizi, ja aiziet no karaliskās ģimenes tituli jāatdod un parāds par savas mājas remontu no nodokļu maksātāju naudas arī. Tikai sabiedrības interese par viņiem gan diemžēl nemazināsies, vēlas viņi to vai ne. Ar savu aiziešanu interese un runas tik pastiprināsies un savas dzīves viņiem nekad vairs nebūs.
janiss perkons
20. janvārī 16:23
izvēle ir vienmēr. zaļknābis visur piesedzas ar māti - varētu padomāt ka vienīgais kurš agri zaudējis māti. atvelk mājas kaut kādu padauzu un tagad brīnās ka visi skatās kā uz dīvainīti.
Inga Maknamara
20. janvārī 16:24
Kas viņu tur saistīja ? Viņš nav Čārlza dēls,bet mamma sen mirusi..Un sievas kundze grib atkal filmēties savās ziepju operās un iedzert kabakos.Bet lai veicas ! Slava ir ,nauda ripos !
Numi Dante
20. janvārī 16:51
Es arī gribētu piesegties ar māti,kad bija dzīva allaž to arī darīju,zināju ka izručīs.
Numi Dante
20. janvārī 16:58
Tas ka Harijs piemin visur savu māti,arī nozīmē to ka gribētu ka viņa ar savu viedokli viņu aizstāv un būt paspārnē-tā ir ļoti droša sajūta.Tagad arī es varu salīdzināt,kādas bailes no dzīves dažbrīd pārņem,kad viņas nav.
Dzintars Lielais
20. janvārī 17:07
Malacis Harijs! Pasūtīja naher visu to mietpilsoņu baru!
Alida Djatlika
20. janvārī 17:29
Visu galvenā katram cilvēkam ir mamma. Nekas nevar būt galvenāks. Un šoreiz, ja Diāna būtu dzīva, viss notiktu savādāk. Bet tagad, sanāk, ka ne tēvam, ne vecmammai Harijs nav vajadzīgs. Man žēl Harija. Man galīgi nav žēl Meganas.
Alex Da Silva
20. janvārī 17:42
Nu Harijs sen zinaja, ka nav nekads princis. Isteniba vinsh vienkarshi nokartoja formalitati, par ko jau diezgan sen visa pasaule raksta. Ka Harijs nemaz nav Charlza dels. Ja Diana nebija Jaunava Marija, kas no Charlza domam par seksu kluva stavokli. Tad Harijam ar karalnamu nav vispar nekada sakara. Charlzs vispar neguleja ar Dianu, bet laiku pavadija ar parkeri Boilzu , gandriz 5 gadus. Un Dianas sulainim cik ir lasits samaksaja 5 miljonus marcinu, lai nepublicetu informaciju par attiecibam ar Dianu
Geņa Koloradoss
20. janvārī 19:12
nu gan rizais haris ir iebraucis mīnusā
Maria
20. janvārī 22:33
Visa šī izraidīšana skaidri parāda, ka karaļnamā cilvēku nav, ir tikai staigājoši protokoli. Lai gan tagad ir skumji, ceru, ka Harijam nekad nebūs jānožēlo šis solis, jo viss labākais vēl ir priekšā - kopdzīve ar mīļoto Meganu un bērniem. Visu to labāko novēlu viņiem jaunajā dzīvē!
СТАЛКЕР
20. janvārī 23:38
A kāpēc karaliskais pedofils princis Endrjū nav aiz restēm?
Numi Dante
21. janvārī 00:14
Es toties saredzu gan ka Harijs ir Charlz dēls,ja skatās tikai matu krāsas vienībā,tad varētu apšaubīt daudz cilvēkus.Bet nē,līdzīgas acis viņiem,smaidi,un Harijs līdzīgs savam vectēvam jaunībā!ps:Interesanti,ka mums regulāri pienāk ziņas tikai par šīs valsts royal personām.
Cilvēks ar suni
21. janvārī 08:55
Labāk pastalās, bet brīvībā! Dzīvos kā normāls cilvēks. Gan jau bračka vajadzības gadījumā piešpricēs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi