Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
71 komentārs
Sakārtot:
Ieva Pēda
10. janvārī 05:47
Labāk nebūtu likusi šo visu iekšā,jo nezinat,kas Jūs var sagaidīt pēc visas šīs publikācijas.To ka Veronikai ir spējas,tas tā ir.Bet ,pēc šīs publikācijas,nav vairs Jums garantija,kad kā bumerangs,var notikt tas kas minēts rakstā.
Aldis Kokarevics
10. janvārī 05:59
drīzāk teiktu ka viņa jums iedeva pamatīgu spērienu pa dirsu,lai jūs cīnītos un tiktu uz priekšu! arī biju pie viņas........vienu lietu vēl līdz šim brīdim neesmu sapratis,KĀĀ....tajā dienā viss notika it kā zinādama ka es būšu pie viņas......
Ieva Pēda
10. janvārī 06:27
Arī pati esmu bijusi senāk pie viņas mājās,jo meitņai bija veselības problēmas,kur jau ārsti bija bezspēcīgi.Tikai visu to labāko varu teikt .Jā Dievs viņai devis tādas spējas,ne pa velti viņa brauca arī uz Vatikānu,kad Pāvils bija slims,ir arī bijusi pie karalienes Elizabetes,pat ārsti viņas izsauc uz reamināciju.Tas ka viņa kādam pasaka nākotni un kaut ko sliktu,tam nu gan neticu.Viņa nav zīlniece,un nākotni nezīlē.Viņa pat redz ko Jūs tajā brīdī domajat.Tāpec nevajag rakstīt muļķības,ka viņa saka nākotni,pilnīfas muļķibas
Svētais Naivums
10. janvārī 08:02
> Lerry Mulen.Jr Šodien 07:37 Patiesībā tas nepierāda pilnīgi neko.Rakstā ir tikai vienas kundzītes atstāsts par to kas itkā noticis 10 gadus atpakaļ. Kas viņai tika teiks, kā tika teikts, vai viņa teikto pareizi sapratusi? To mēs lasītāji nezinām. Vispirms būtu jadzird arī ko dziedniece pati stāsta, lai izdarītu secinājumus. Nākotne pati par sevi ir ļoti sarežģīta padarīšana, kura var tikt izmainīta katru sekundi. Pareģis var pareģot visvairāk iespējamo variantu, vai jebkuru citu iespēju, nekur nav teikts ka tieši tā realizēsies.Spējīgākie spēj paredzēt precīzāk, ne tik spējīgie mazāk. Viss nāk ar praksi un prasmi pareizi salikt kopā dažādus nosacījumus.
Irēna Fedotova
10. janvārī 08:03
Paldies Veronika un lai jums laba veselība ,savos gados izskatāties super
Dace Nesenberga
10. janvārī 08:10
Krāpniece parastā
Alida Djatlika
10. janvārī 08:18
Vai tik šis stāsta gabals nav izdomāts, lai nomelnotu Veroniku? Vairs ticēt nevar nevienam. Pati pie viņas neesmu bijusi, bet visi tie, kurus zinu tur bijušus, bija un ir ļoti apmierināti ar viņas teikto. Un cik cilvēkus viņa ir izārstējusi un izglābusi no nāves! Latvijas cilvēkiem viss labais paliek slikts un viss sliktais paliek labs un bēda tā, ka paši to nesaprot.
Inara Laima
10. janvārī 08:28
Veronika man-pavisam jauniņai meitenei,deva vislabāko padomu dzīvē un esmu viņai pat to uz mūžu pateicīga.Viņa teica lai nekad nepieņemu precēta vīrieša mīlestību.
Anita Biseniece
10. janvārī 08:54
Esmu bijusi pie Veronikas vairākkārt, ārkartīgi ārēji šerpa, bet sirdī sirsnīga sieviete. Neticu šim stāstam, neviens dziednieks nekad šādu miršanu sēriju nepasaka... Ir gan paziņa teikusi - nu, neiešu nekad pie Veronikas! - Ko tad teica? - Tu esi veselāka par mani, tik dzert mazāk vajag.... Nu, tas katram pašam jāsaprot...
Arturs Berzins
10. janvārī 09:07
Kaut kas piepildās man arī daudz ko paredzēja -piepildījās .bet labāk to nezināt .jo par to teikto ir jādomā
MARIS BERGMANIS
10. janvārī 09:20
Nevajag pat luzeri "Veroniku ", Man "Medicina "pec Insulta- gatavojies lhaunakam [2014.g. [ bet tagad ir 6.g. apkart un gatavojos ]
dzintra
10. janvārī 09:55
Nemūžam neticēšu šai "Ainai no Tukuma"Kā var ko tādu atļauties?ne kauna,ne goda.Pārņem pretīgums,tādus murgus lasot.Bet Veronikai laimīgu Jauno gadu,veselību un izturību!
dzintra
10. janvārī 10:02
Kādi pretīgi murgi...Vai tiešām šai "Ainai no Tukuma" nemaz nav kauna?Vienkārši trūkst vārdu,kauns tādas Ainas vietā.
Juris Millers
10. janvārī 10:13
Latvijas kašperovskis.
Anita Groholska
10. janvārī 10:17
Tadas maitas sodit un atnemt visus ipadumus ,ko vina ir sanemusi no cilvekiem,nemaksajot nodoklus.ja butu vinai spejas tad par velti arstetu,jo nedrikst nemt nsudu....tikai ka pateicibu partiku.Riebiga un augstpratiga ...iedomajas nexin ko.Un ari nekad ists dziednieks nesaka,kad mirs cilveks,to nedrikst teikt.un vispar tas ir mulkibas,jo nes esam augstaka speka vara.Visu to riebigumu alkatibu,lai sanem atpakal...vina pati.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi