Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 27. decembrī 06:25
Man arī nav draugu,jo tie nav vajadzīgi...draugi ir līdz laikam..
Aivars Liepins
2019. gada 27. decembrī 10:25
Jo lielāka pilsēta , jo vientuļāki cilvēki.
Salvis Dišlers
2019. gada 27. decembrī 12:06
Britu vairums ir vientuļi, visi kurus viņi pazīst - ir vai nu saistīti ar darbu vai ar krogu;
Mareks Lielbardis
2019. gada 27. decembrī 12:24
Cik pazīstami.. ceļoju pa pasauli, kad beidzu dienēt.. attiecīgi, visi, kas reiz bija saistīti- klasesbiedri u.c., aizgājuši savās dzīvēs, kas precējies, kas arī aizceļojis, viss.. Paziņu ir pilns Feisbuks, bet parunāties nav ar ko.. Un interesanti, ka nav arī neviena, ar kuru veidot ģimeni. Racionālu skaidrojumu šim fenomenam vēl neviens nav radis. Ehh..
SARMĪTE-ZIEMEĻU ROZE Lāce-Ieviņa.
2019. gada 27. decembrī 12:54
LATVIJA ARI DAUDZIEM NAV DRAUGU.TIE,KAS UZRASTOS JA ES LOTERIJA VINNETU MILJONU,TAD TIE JAU NEBUTU DRAUGI,BET SLIKTAS PAZINAS, MUSDIENAS RETI KURAM IR DRAUGI.MUSDIENAS CILVEKI,KURUS VARETU SAUKT PAR DRAUGIEM IR LOTI,LOTI MAZ.TIKPAT KA NEMAZ. MUSDIENAS PARSVARA IR TIKAI LABAS PAZINAS UN SLIKTAS PAZINAS. UN TIE CILVEKI ARI INTERNETA NAV DRAUGI,BET VAIRUMS TIKAI INTERNETA PAZINAS,JO AR DAUDZIEM INTERNETA LIETOTAJS DZIVE PAT TICIES NAV. VAR BUT ARI RETI IZNEMUMA GADIJUMI.
Vejins Latmo
2019. gada 27. decembrī 21:07
draugi mēdz būt visādi!cilvēks pie visa pierod!tavs draugs var būt tikai automāts!AKM-74!TAS NENODOS!NEPIEVILS!a pārējo paši izčurājiet!
Jurijs Baklanovs
2019. gada 27. decembrī 21:50
tagad būs :) - labi režisēts klips, ja 1kārši būtu nobubinājis sev zem deguna "i have no friends", nepaliktu slāvens
Salvis Dišlers
2019. gada 27. decembrī 21:59
Naivums - man ir Dievs, tāpēc pārak vientuļš neesmu. Uz cilvēkiem nepaļaujies, bet tikai uz Dievu!
Emma Pupa
2019. gada 27. decembrī 23:26
Kaut ko nesaprotu. Šim vīrietim izrādās ir sieva! Viņš ir precējies! Vai gan sieva nav labākais draugs, palīgs, domu biedrs utt. Ja tā nav, tad priekš kam viņam tāda sieva vajadzīga, ja viņiem nav nekas kopīgs un ir jāraud pa visu pasauli, ka ir vientuļš un nav draugu. Jocīgs tipiņš.
Salvis Dišlers
2019. gada 28. decembrī 00:14
Sieva mūsdienās diemžēl nav labakais draugs - es uzaugu ļoti optimistisks un grāmatas salasījies šaja jautajuma, un ilgus gadus meklēju - un saņēmu tikai 2 atbildes: Tu jau man tikai draugs, un lūk tur man ir džeks; un sievietem tās ir stingri nošķirtas kategorijas; tāpēc - vīriešiem ir skumja izvēle - vai nu palikt neprecētam, vai nu atrast ar ko var dabūt seksu un bērnus pret materialu atlīdzību un socialu statusu;

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi