Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 15. decembrī 17:09
Skaidrs viss ar to karalisko ģimeni- bērniem ir jāēd atsevišķā telpā, kamēr vēl nav iemācījušies smalkās manieres, bet tie hercogi un hercogienes, kuriem piemīt tas aristokrātiskums, viens otru apdāvina ar tualetes poda "brillēm". Tad nu kopistiski zviedz tā, ka puņķi pa nāsīm ārā skrien. Vai viņi nav urlas?
Alida Djatlika
2019. gada 15. decembrī 19:12
Nē, tā ģimenīte nav urlas un dara visu ļoti interesanti un pareizi. Agrāk, arī Latvijā, saviesīgos svētkos, bērni sēdēja un ēda citā istabā, bet lielie pie svinību galda. Un dārgas dāvanas Ziemassvētkos nav jādāvina, tas arī pareizi.Vai nu kaut ko simboliski, vai tieši asprātīgu un smieklīgu. Daudzi nesaprot, ko pa īstam nozīmē Ziemassvētki un sapērk bezgala dārgas dāvanas un jūtas kruti.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 15. decembrī 19:13
Nez, karalienei, ēdot tītaru, nekad nav pirdiens pasprucis? Ak, jā, karalienes nepirž, varbūt pat nekakā, ja čurā, tad tikai caur zelta sietiņu:) Te ir vietā veca anekdote- poručiks Rževskis, vilciena kupejā, spēlē kārtis ar Natašu Rostovu un vēl diviem aristokrātiem. Nataša nopirdās- viens no kungiem- piedodiet, man tāds nesmukums sanāca. Nataša otrreiz nopirdās- otrs kungs- piedodiet, šoreiz man tā sanāca. Poručiks Rževskis cēlās kājas un teica- es eju uzpīpēt, bet ja tā dura vēlreiz nopirdīsies, pasakiet, ka es to izdarīju.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 15. decembrī 19:23
Alida Djatlika, nav runa par dārgām dāvanām. Dāvanām ir jābūt mīļam, personiskām, der adītas zeķītes, grāmata, mūzikas plate. Bet, Alida Djatlika, tev Ziemassvētkos ir bijis tā, ka vīrs prasa- Aļida, brille tev ir? Un, kad tu saki- nē, nav, tavs vīrs- tagad būs, un uzmauc tev galvā poda "brilli":))) Pārsmieties var, ne? Aš karalisks humors:) Alida Djatlika, tu zoss esi:)
Vitto
2019. gada 15. decembrī 19:59
Pilniigi pareizi,ka beerni eed atseviski.Viniem ir savi trauki,mazaaki galda piederumi un savaadaaks eediens.Beerniem nav jaaklausaas pieauguso sarunasMana radiniece..lai vinai vieglas smiltis,kura dzimusi turiigaa riidzenieku gimenee staastiija tiesi to pasu-sviniibaas beerni bija atseviski. Ziemassveetku daavanaam jaabuut mazaam un jaukaam,kaut kam dizaakam ir dzimsanas dienas.Tas paardosanas un pirksanas trakums nav normaals,taa nav Ziemassveetku buutiiba.
Dzintars Lielais
2019. gada 16. decembrī 07:24
Pastaļiem interesanti būtu uzzināt ko viņa izdirš.....
Melānija
2019. gada 16. decembrī 12:01
Nu beidziet apcelt karalieni,man patīk skatīties uz viņu,cik viņa savos 93 gados labi izskatās,jaunības bildēs man viņa likās neglīta,bet tagad,jo vairāk viņaai gadu,jo labāk viņa izskatās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi