Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 16. novembrī 14:12
Jānodzīvo vismaz 6 gadi Lielbritanijā, lai varētu pretendēt!
Rita Margarita
2019. gada 16. novembrī 16:26
Anglijā jānodzīvo 5 gadi,tad jāsaņem patstāvīgas dzīves vietas dokumentu un tad var padod prasību uz pilsonību.Bet jāliek eksāmens par anglijas vēsturi.Vismaz tā jādara eiropiešiem un pazīstamam anglim tā bija jādara likumīgāj sievai no krievijas.Varbūt kungiem citi likumi.
abolzinis
2019. gada 16. novembrī 18:39
Vistuvāk patiesībai ir "samirs dišlers". Tiesa man ir Lielbritānijas pilsonība, nevis Anglijas. ;) Man bija jāpierāda Lielbritānijā 5 pastāvīgi nodzīvoti gadi, lai pieteiktos "pastāvīgā rezidenta kartes" saņemšanai. Dokumentu savākšana, formu aizpildīšana un kartes saņemšana kopā prasīja gandrīz 4 mēnešus. Tad bija jānodzīvo Lielbritānijā vēl 12 mēneši, kopš kartes izsniegšanas datuma. Pa to laiku vajadzēja nokārtot "Life in the UK" un angļu valodas testu. Kad tas bija izdarīts, tikai tad varēju ķerties pie naturalizācijas formas pildīšanas. Tas kopumā aizņēma vēl pāris nedēļas. Tikai pēc apmēram 3 mēnešiem saņēmu uzaicinājumu uz naturalizācijas sertifikāta izsniegšanas ceremoniju. Tā kā kopumā pie Lielbritānijas pilsonības var tikt ne ātrāk kā pēc 6 gadiem un apmēram 7 mēnešiem un apmēram £1600 izdevumos, ja nekur nav nekādas aizķeršanās. Par pasi, protams, jāmaksā atsevišķi.
agris egmanis
2019. gada 16. novembrī 21:15
raksta autoram un vispaar karalistees nav pilsoniibas ir tikai padotie.......................................
Agris Svarcs
2019. gada 16. novembrī 22:14
bija jau aizdomas,bet tagad tas ir apstiprinājies! varenā britu dirslaiža alida,ir tikai britu okupannte...
abolzinis
2019. gada 17. novembrī 14:46
You can apply for British citizenship by ‘naturalisation’ if you: are 18 or over are married to, or in a civil partnership with, someone who is a British citizen have lived in the UK for at least 3 years before the date of your application Turklāt jau pašā sākumā Meganai tika pateikts, ka izņēmumu viņas gadījumā nebūs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi