Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ika Uta
4. novembrī 18:35
kasjauns - les misèrables!!
Valdis Kalnozols
4. novembrī 20:31
Dievs cilvekus radija poligāmus.
Fenomens
4. novembrī 21:51
Te drīzāk izskatās pēc fetišu apmierināšanas. Vīrs krāpj un sieva gūst baudu no pazemojuma. Te nav nekā normāla, tā notiek ,kad ļauj seksuālajām perversībām diktēt savu dzīvu.
Salvis Dišlers
4. novembrī 22:13
Kasjauns - mēģina izskaistinat realitati - tajā skaitā - kaut vai ar foto - rakstā ir runa par 3 Invalīdiem, cilvēkiem ar fiziskiem trūkumiem, un iespējams arī ar moraliem trūkumiem - un nav ko skaistu bildīti tur pielikt - stāstiet par notikumu ka par Šausmu stāst, kā stāstu par invalīdu un garīgi nepilnīgo nožēlojamo dzīvesstāstu - no kura mums mācīties - ka nevajag darīt un nevajag dzīvot, un cik tas ir pretīgi;
Ilvars Mičs
4. novembrī 22:16
LGBT kustība ir demoniska kustība un Jēzus Kristus pravietoja, ka Viņa otrās atnākšanas un pēdējo laiku zīme būs homoseksuālās kustības atdzimšana kā Lata dienās, kad homoseksuāļi bija moderna kustība Sodomā un ar varu (vardarbīgi) lauzās Lata mājās. Mēs redzam, ka LGBT kustība 21.gadsimtā atdzimst no šīm vecajām kultūrām un ar varu cenšas ienākt bērnu dārzos, skolās, baznīcās, ģimenēs, valstīs un, runādami par toleranci, viņi ienīst Bībeli, Jēzu Kristu un kristiešus, kas nepieņem viņu dzīvesveidu. LGBT no sākuma legalizē viendzimuma modeli, tagad to paplašina ar trīs cilvēku modeli un daudzās valstīs šai sātana iniciētai kustībai ir aizstāvji pedofīlismam, jo viņu lozungs ir "mīlestībai nav robežu" un tādā veidā lauž stereotipu par pedofīlsimu kā kaut ko noziedzīgu un bruģē ceļu uz pedofīlisma legalizēšanu. Visi LGBT praidi ir pornogrāfija un netiklība un seksualizācijas revolūcija, kādu pasaule nav pieredzējusi.
labais rabīns
4. novembrī 22:24
Principā, šo var uzskatīt par sabiedriskās domas manipulēšanu. Skalo smadzenes pilsoņiem tiktāl, ka tie vairs nesaprot kas ir norma heterosexuālās attiecībās. Ir svarīgi apzināties ka masu mediji veicina sabiedrības degradēšanos.
Lerry Mulen.Jr
5. novembrī 09:44
Man šķiet, ka šādus rakstus var uzrakstīt tikai tāds cilvēks kuram galvas vietā ir kāpostgalva. Nereāli truls vēstījums.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi