Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 10. oktobrī 14:25
Tā lūk notiek, kad apprec mulati un šķirteni;
Marcis Dzelme
2019. gada 10. oktobrī 14:40
Semirs,Salvis un Red Zambala tu esi riebigs rasists un urla.
Runājošā galva
2019. gada 10. oktobrī 14:58
Lai vai kā ķēkšām gribētos, vista nekad nelidos kā gulbis. Šāds scenārijs bija paredzams. Pirms satikšanās ar Meganu Harijs manās acīs bija pat priekšā Viljamam ar savām darbībām armijā un stāju, bet Megana viņu "apbūra". Tā mēdz būt pat ļoti gudru un pašpietiekamu vīriešu nelaime...
Melānija
2019. gada 10. oktobrī 15:16
Tas jau bijaa gaidāms,zinot no kurienes viņa nāk,viņai nekad nbūs tādas manieres,kā pienākās britu karaliskajā ģimenē.
Jury Andreyev
2019. gada 10. oktobrī 16:21
Vot tā notiek vienmēr, kad ģimenē ienāk melnā čurka!
Ella
2019. gada 10. oktobrī 16:27
Ak kungs,muļķa briti ar savām arhaiskajām monarhu atliekām. Dumi kā zābaki.Ir 21.gs,nevis kaut kādi viduslaiki ar karaļiem un karalienēm.Labāk būtu ko noderīgu darījuši,nevis bizojuši apkārt pa pasauli, un izrādīties, ka mēģina to padarīt labāku.
Juris Ābols
2019. gada 10. oktobrī 17:05
to Ella Tev to, muļķa latwāņzemnieka meitenei nekad nesaprast...
Runājošā galva
2019. gada 10. oktobrī 17:14
Nesodiet Ellu pārāk bargi, ja nu viņa ir mūsu DJ Ella... Tad taču jāsaprot, ka inteliģences čipu tajā galviņā meklēt būtu muļķīgi... :)
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 10. oktobrī 18:05
Un vēl ne to Megana parādīs, kamēr Harītim pa īstam pieleks ko un kādu ir apprecējis. Vēl kāds laiciņš un šķiršanās neizbēgama.
Oliniete
2019. gada 10. oktobrī 19:27
Nu, beidziet! Kāds karaļnama reportieris!!! Kārtējā pīle, kam tik ļoti patīk saduļķot mūsu dīķīša mierīgos ūdeņus. Un jūs te no tiesas apspriežat šausmīgo britu karalistes problēmu. Neviens nopietns ziņu avots neko tādu neraksta.
Ella
2019. gada 10. oktobrī 20:33
Ak,visgudrā runājošā galva,pastāsti man,muļķa latwāņzemnnieka meitenei🙂,ko tieši un kur ir mainījušas uz labu karaļnama pārstāvju neskaitāmās vizītes un tikšanās around the world?Pazemīgi uzklausīšu tavu neskaitāmo inteliģences čipu rezumē...Vai drīkstu minēt-ir novērsti kari,pabaroti trūkumcietēji,planēta netiek vairs piedrazota,cilvēce nevairojas kā truši(o,piedodiet-kembridžas hercogpārim 3 sīkie,un vēl neesot gana)?Vai varbūt neapstrīdamu pienesumu cilvēcei dod viņu miljardu vērtie īpašumi,lidmašīnas,zelta istabas un greznais dzīvesveids?Paskaidro tak man,ar prātu apdalītajai...
Runājošā galva
2019. gada 10. oktobrī 22:06
Ella, jautājuma uzstādījums ir tik absurds, ka ar mani vienu nepietiks, lai uz to atbildētu tā, lai to saprastu. Tas, ko raksti Tu, nav ne svarīgākais uzdevums, ne viņu vērtēšanas kritērijs...
Oliniete
2019. gada 11. oktobrī 00:09
Redzi, Ella, Tu kā maza (kā Tu vēl sevi tur nosauci) ...meitene, droši vien neko neesi dzirdējusi par to, ka ir tautas, kuras lepojas ar savu vēsturi, ar to, ka joprojām glabā savas karaliskās tradīcijas. Karaļnama pārstāvji iedvesmo cilvēkus, ne velti viņiem ir savi karalsikie pienākumi. Ja tam nebūtu nekādas nozīmes, viņus taču neaicinātu uz skolām un pansionātiem, pie karavīriem un uz Āfriku. Viņu laulības ceremonijas noskatās miljoni, un pie dzemdību nama karalisko bēbīšu piedzimšanu fani gaida dienām un naktīm. Nē, viņi nevar pabarot visus trūkumcietējus vai sakopt planētu, bet viņi var aicināt cilvēkus to darīt, un viņu vārdos ieklausās. Amerikai ir viņu Holivudas zvaigznes, Apvienotajai Karalistei - prinči un princeses. Bet, kas attiecas uz vairošanos - lai vairojas gudri, skaisti un atbildīgi cilvēki! Ne jau Kembridži rada pārapdzīvotību pasaulē.
Ariel
2019. gada 11. oktobrī 02:36
Tak Harijs pats ir bastards. Nav viņš nekāds princis- ne Diānai, ne Čārlzam nav līdzīgs. Lai jau tas bastards prec kaut vai desmit mulates, gēni viņam tā jau nederīgi!
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 11. oktobrī 08:23
ARIEL, jūs pats varbūt arī esat bastards, bet ne Harijs. Paņemat savas acis rokās un redzēsiet, ka Harijs ir pat ļoti līdzīgs savam tēvam Čārlzam.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi