Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
28. septembrī 11:34
Ar Anglikānismu jau sen ir cauri! Ja Baznīca kalpo Karalienei un Nācijai - nevis Dievam vispirms, tad tur nav ko runat - jau sen viņiem pilns ar Homo-Lesbo-Mācītājiem un citu figņu.
Samirs Dišlers
28. septembrī 11:36
Kristietības lielākā problēma šodien - ka cilveki vairs neuzskata - ka Dievs ir Augstāk par Valsts Likumiem, tāda reliģija kuru regulē valsts likumdevēji - ir nolemta izzušanai. Kas neciena sevi, to necienīs citi.
A B
28. septembrī 11:57
Attopieties tacu vienreiz no kaut kadam vecam dogmam, sievietes kermenis nav tikai un vienigi seksuals objekts, kapec janoliedz un janosoda tas, ko Dievs pats ir radijis?
Samirs Dišlers
28. septembrī 11:59
Ja sievietes ķermenis nav seksuāls objekts, tad tas labi jāapsedz, ar hidžabu piemēram; jo cilvēki mums nav vēl tik labi audzināti lai neskatītos; un - ja neviens neskatītos, tad arī viņas plikas nestaigātu;
Samirs Dišlers
28. septembrī 12:02
p.s. Mēs varētu taisīt eksperimentu - uz pusplikām modes skatēm - ielaist Tikai Sievietes; un - bez fotografēšanas; un tur - starp sievietēm - lai sievietes defilē, kā pa pirti; bet - to jau nevienam īsti nevajadzēs;
Onslows
28. septembrī 17:38
Gomosekiem nepatīk, bet taisni vai sagribējās uz baznīcu aiziet :D
Runājošā galva
28. septembrī 21:14
Aizies nolūgties, pāris reizes noskaitīs tēvreizi, un viss kārtībā - nekas nav bijis. Tā ar to baznīcu ir bijis un būs..., gan Latvijā, gan citur.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi