Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 17. septembrī 07:29
Tapēc,ka cilvēki ir neizglītoti ,tupi...tapēc tic
Kristaps
2019. gada 17. septembrī 07:42
Tas pats kas skatīties seriālu , vai filmu , vai WWE !!! pats neskatos , bet ja kādam patīk vērot labu aktierspēli kāpēc nē !!!
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 17. septembrī 08:30
Cilveki izvelas, kam un kuram ticet un kam un kuram neticet. Nebutu interesanti, ja visi, visi cilveki butu vienadi un vienadi visam ticetu un vienadi neticetu. Es agrak ari ticeju ekstresensu cinam, bet tad sapratu, ka blefs vien ir. Bet turpretī es ticu daudz kam tadam, kam daudzi netic. Viens no ta, es ticu, ka Latvijai viss bus labi un pienaks diena, ka okupantu tabors atstas Latviju un paliks tikai lojalie, labie cilveki.
andis
2019. gada 17. septembrī 09:49
ja tur vēl būtu laba aktierspēle. klišejas viņi visi staigājošas un runājošas. visam tam pa tik daudziem gadiem vēl ticēt. nu, ja es bāāāāāāita, tad esi
Samirs Dišlers
2019. gada 17. septembrī 10:37
Ekstrasensi pastāv!Es pa daļai pats esmu, un es esmu saticis dzīvē ļoti spējīgus Ekstrasensus; Es nezinu - vai Tie Raidījumā - ir tiešām Ekstrasensi, vai tikai izliekas - bet Dzīvē - Ekstrasensi pastāv;
Nu nu
2019. gada 17. septembrī 10:39
Mani vairāk uztrauc ticēšana Eirovīzijai un reālai naudas šķiešanai vējā.Arī Latvijas televīzijas veido zema līmeņa šovus,seriālus un ir kam patīk😁😁😁
Samirs Dišlers
2019. gada 17. septembrī 10:41
Manā skatījumā - Tā ir letas slavas meklēšana starp ateistiem - sākt Irst uz Religijam, Ekstrasensiem, un visiem citiem - kuriem plašas masas aprobežotu Ateistu netic; tas nenozīmē ka tādiem ir taisnība; bet lēti *irst viņi māk;
Iqeye
2019. gada 17. septembrī 10:44
Lieta pavisam vienkārša: 1.Ja cilvēkam patiešām ir šī dieva dāvana, viņš to apzinās un lētu popularitāti nemeklē. Jo tā nav super/duper spēlīte, ar ko lielās pa labi un kŗeisi, bet milzu atbildība, smags un grūts ceļš, kuru ejot saproti: Jo dziļāk mežā jo vairāk malkas. 2. Nekad, vai gandrīz nekad, spējas nebūs universālas - ja vari ārstēt, tad visticamāk nevarēsi nodarboties ar gaišredzību.
Sēņu Vecis
2019. gada 17. septembrī 10:54
Samirs Dišlers **************** cerams,,, Putins to izmantos Ukraina un Baltijā, ======================================================= Zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbaloffff, pastāsti, ko tas nomīzē - " cerams,,, Putins to izmantos Ukraina un Baltijā " ? Koē ?
Inga Maknamara
2019. gada 17. septembrī 11:42
Pierādījums ir..Nemaz ne tik sen Ekstrasensu cīņās bija Zavoratņuka...Ko tik brīnumdari nestāstīja par viņu...Kaut viens būtu redzējis,ka Nastja vismaz saslims.
A B
2019. gada 17. septembrī 13:03
Pat ja raidījumā kaut kādas lietas ir sagrozītas, tas nenozīmē, ka nav cilvēku ar ekstrasensorām spējām. Ja mēs noliedzam šādu cilvēka potenciālu, tad pakļaujam sevi degradācijai un paši sevi apzogam. Jau sen laiks saprast, ka cilvēks šobrīd izmanto tikai mazu daliņu no savām iespējām, un viss tiek darīts, lai tas tā arī paliktu. Šāds raidījums vismaz informē, ka spējas iegūt informāciju par kādu notikumu vai cilvēku ir tikpat reālas kā spēja redzēt un dzirdēt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi