Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
7. septembrī 10:15
Nebūtu slikti,ja viņa ar savām superspējām sapratu, ka viņu šobrīd izmanto un ar viņu tiek pelnīta nauda.
Alvils Spilva
7. septembrī 10:38
Noderīga idiote.....
Kristaps
7. septembrī 11:03
Tā nav superspēja, diemžēl. Tas ir nelietīgiem mērķiem izmantots bērns (16 gadi) aiz kura slēpjas cilvēki ar savu biznesu. Ieskaitot šī bērna vecākus. Nevajag uzbrukt bērnam, bet šiem cilvēkiem kas aiz viņa stāv. Children with AS may have a sophisticated vocabulary at a young age and such children have often been colloquially called "little professors", but have difficulty understanding figurative language and tend to use language literally. Individuals with AS may collect volumes of detailed information on a relatively narrow topic such as weather data or star names without necessarily having a genuine understanding of the broader topic. Tas viss ir grandiozi meli kāda biznesa interesēs un izskatās ka mēdiji šajos melos piedalās.
Samirs Dišlers
7. septembrī 11:18
Vienīgā īstā dzīves jēga ir Komunisma uzcelšanu un ciešanu izbeigšana pasaulē; nevis kaut kādas atsevišķas vides problēmas mazam bērnam;
Samirs Dišlers
7. septembrī 11:21
Protams, daudzi ir sludinājuši Dievu un Dieva Valstības izveidi lieliem cilvēku pūļiem un dažādās pasaules malās - bet Mediju un Politiķu uzmanība parasti ir 0 - lai jau ņemās savā sula; tāpēc pamatīgi izbrīna mediju pārspīlētā uzmanība šādam niecīgam gadījumam;
Maria
7. septembrī 11:39
Tā "slimā" meitene ir veselāka par šitiem 5 komentētājiem jau nu noteikti!
Kristaps
7. septembrī 11:53
Varbūt Maria padalīsies ar faktiem un pierādījumiem savam bezatbildīgajam paziņojumam?
Agris Svarcs
7. septembrī 12:14
nezinu, kā tur ar pārējo pasauli, bet es vińu pazīstu, kā pamułkīti!
Egle
7. septembrī 14:32
nē, nu jūs homofobiskie trulie pastalatkritumi esat eiropas pabiras, šādi par bērnu izteikties, kas ir pozitīvisma, iedvesmas un dzīvesspara pilns, jūs pat viņai pakaļu noslaucīt neesat vērti.
Raimonds Rims
7. septembrī 17:08
Pēc tā ka šī "nevainīgā jauniete" vairākkārtīgi ir tikusies ar Sorosa kungu, man vairs nav ilūziju kādiem tumsas un destrukcijas spēkiem viņa kalpo. Ceļu uz elli jābruģē ar gaišiem nodomiem, to Soros un viņa Iluminantu hunta jau sen ir sapratuši !
Ben Lips
7. septembrī 18:02
Aspergera sindromam, jeb TSA nav nekāda sakara ar 'garīgās attīstības īpatnību'. Latvijas zināšanas līmenis šajā jomā ir tāds, ka bez asarām acīs šo murgaino rakstu nevar lasīt. Aspergera sindroms ir neiroloğska partikularitāte/ sindroms. Tā nav slimība un vēl jo mazāk garīgā atpalicība. Tie esat jūs, neirotipiskie nelgas, kas ar savu primitīvo ignoranci apkaunojat te mūs visus.
Agris Svarcs
7. septembrī 18:06
egle, kaut kad , tu runā diezgan sakarīgi, bet dažreiz izgāzies, kā vēmeklis! kas ,tu dubultojies?
Kristaps
7. septembrī 18:40
Ben Lips, internets ir zināšanām nevis selfijiem. Atrodi un izlasi kas ir Aspergera simdroma simptomi un arī sekas sapratīsi/pamanīsi. Ta kā met malā savu ignoranci
Maria
7. septembrī 19:23
Padalīšos ar uzvārdiem, kādiem cilvēkiem ir Aspergera sindroms. Ja jūtaties gudrāki par Leonardo da Vinči, Džordžu Vašingtonu, Albertu Enšteinu vai Bilu Geitsu, tad padalieties ar saviem sasniegumiem.
Maria
7. septembrī 19:28
Bez tam, Ļaunuma sindroms noteikti ir bīstamāka slimība nekā Aspergera sindroms.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi