Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 12. jūlijā 06:37
Ir ļoti maz tādu kam paveicies. Tikmēr Latvijas neveiksmes stāsts turpinās. Diskriminācija! Eiropas Savienība Latviju sauc par Otrā Ātruma valsti! Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam zaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju ! EU mūs ar viltu iekļāva, jo kad balsoja ar domu ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tālāk, ja Latvijā Swensonbanka atņem māju un vēl esi parādā + %!!! Amerikā ja atņem māju loģiski bankai vairs neesi parādā un vari sākt visu no gala! Latvijā lai pierādītu ka tev vairs nav naudas ir nepieciešams 5-6 tūkstoši € kur tad lai tos ņem, ja € pa tiešām nav. Vienīgais veids aizbraukt no Latvijas, piespiedu kārtā!
cenzūrijs
2019. gada 12. jūlijā 06:44
nu ja. atdod visu, kas tev ir, svensoniem utt un brauc projām pie citiem svensoniem. tevi veiksmīgie finansisti pārdeva kā siļķi... pareizāk, Atdeva!
Egle
2019. gada 12. jūlijā 09:15
Eiropas pievārtes guberņā, homofobiskajā, postpadomju pievārtē ar truliem, tupiem, noskrandušiem, agresīvi pastaliskiem pāķiem apkārt, īstos cilvēkus satik tik tiešām nav viegli, jo apkārt vien trula, aprobežota, pretīga, kā man izskatās, latvpastalmasa.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi