Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 14. jūnijā 08:01
Izdegu darbā / Iedegu saulē / Nopirku makšķeri / ..neķērās / Drīz sāka niezēt / Āda ap ausīm / Noķēru vēzi / Rigvira nava / Dakteris saka / Viņam kāds notārs / Pēdējo vēlmi / Pa lēto taisa / Satiku notāru / Taisīju vēlmi / Kredītu savu / Bankai ar prieku / Atstāju aizgāju / Debesīs satiku / Baņķieri savu / Tas manīm prasa / Kauna tev nava / Ko nu lai dara / Sāku to meklēt / Atradu kaunu / Kā vīģes lapu / Apsedzos viss / Kauns pazudis / Pēteris saka / Kad gāji saulē / Vaidzēja segties / Jo saulei stari / Sēdina latvi / Tas nevar paiet / Un tad tas aiziet / Morāle kāda / Negribi aiziet / Apsedzies saulē
Juhans
2019. gada 14. jūnijā 08:02
iededzis stalts / Vadōns sveic bērnus / Granītā kalts
j.
2019. gada 14. jūnijā 13:41
vairāki ceļojumi pēc kārtas nogurdina un zūd sajūsmas efekts. Pārsātinātiba nogurdina. Tāpat kā kultūras pasākumu un restorānu apmeklējumam jābut samērīgam, lai tie būtu svētki nevis pāraugtu rutīnā.
kā ir
2019. gada 14. jūnijā 13:52
Mūsdienās vienīgais veids kā patiešām atpūsties ir uzrakstīt atlūgumu, un pāris mēnešus veltīt sev. Tas arī vienīvais veids kā nonākt pie lielāka atalgojuma, jo mums nav tik civilizēti kā Īrijā, augot ekonomikai, automātiski algai liek klāt.
Andrejs
2019. gada 14. jūnijā 16:12
Darba devējs nesaprot, ka es pēc vairāku gadu darba bez atvaļinājuma tagad gribu atpūsties četras nedēļas, kā arī nesaprot, kāpēc vajadzīgs konkrēts cilvēks kurš aizvietos, lai nav tā, ka pēc nedēļas varētu atsaukt no atvaļinājuma.
!
2019. gada 14. jūnijā 17:51
4 nedēļas ilgs atvaļinājums ir tieši tik, lai izvēdinātu galvu un uzkrātu spēkus nākamajam gadam. Nedēļu ilgs atvaļinājums nedod neko, ja nu ir iespēja aizbraukt un norobežoties no darba, varbūt kādam der, bet... Tā iegājies, ka valsts pārvaldē ir kategorija vadošo ierēdņu, kuri, ejot atvaļinājumā uz nedēļu, seko e pastos un tur roku uz pulsa. Rezultātā ne pats atpūties, ne kolēģiem ļāvis strādāt. Tad brīnamies, ka problēmas netiek risinātas. Nav skaidras galvas, nevar pieņemt sakarīgus lēmumus un plānus. Visi darbi tādā uzvilktā un saraustītā režīmā. Jāprot sadalīt laiku un nošķirt darbu no privātās dzīves.
Ja, tā būtu.
2019. gada 14. jūnijā 19:19
Darba ņēmēji būtu tikai ieguvēji, kad lojālais darbinieks atgriežas darba tirgū, gatavs ieguldīt atjaunināts spēkus,enerģiju un iedvesmu, no mēneša ilgas prombūtnes, svaigi tīrs,atpūties ar prieku,smaidu sejā. Tādējādi saprotot, ka bizness neattīstās vien uz finansiālo apgrozību, kurā dalību ņem uzņēmuma darba ņēmēji. Bet konsekventa attieksme par līdzcilvēku veselība,garīgā pasaule un dzīves tikums.
***
2019. gada 15. jūnijā 10:21
Hm un ko darīt, ja darbā nevar atļauties pat brīvu nedēļu, jo otrs kamēr būsi prom, netiks galā, aizvietotājs ir papildus izmaksas uzņēmumam, diemžēl tāda ir uzņēmuma politika, ka darbinieka labsajūta nav top 10 sarakstā, bet tikai peļņa un finanšu rādītāji.
To ***
2019. gada 15. jūnijā 13:03
Paši jau piekrītat tādam režīmam. Ja nemākat par sevi pastāvēt un pateikt, ka darbs ir darba laikā, bet atvaļinājums, brīvdienas un pārējais laiks ir man un manai ğimenei, tad, kurš vainīgs?
Logiski
2019. gada 15. jūnijā 15:31
Darbs ir domāts muļķiem un veciem zirgiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi