Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
10. aprīlī 16:48
Tā kā Igaunija ir vienmēr "soli priekšā "Latvijai, neredzu iemeslu uztaisīt " Copy Paste ". Bet redz moments tāds, ka Latviju 1990 pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību. EE tas nebija tik izteikts. Ej jus tur, kas patiesībā parvalda valsti saprotiet, ka evolūcijas teorija ir MELI, jūs neesat pērtiķu radinieki un uz turieni kur dodamies $$ nevar paņemt līdzi! Jus esat mantkārīgi egoisti! Jums ir iespēja pārvērtēt savas vērtības! Vel nav par vēlu.
Toms Bricis
10. aprīlī 18:18
choose ‘a Baltic reporter, ideally’ :)
Toms Bricis
10. aprīlī 18:25
https://www.youtube.com/watch?v=VcTaaBeuEnY
Toms Bricis
10. aprīlī 18:37
ko mīnuso, loderi?
Atalik Mullin
10. aprīlī 18:38
cāļa dzeltenais kostīmiņš !
Futs Bols
10. aprīlī 20:35
Vējonis varēja uzlikt zilu šlipsi, kā to izdarīja Beļģijas karalis.
beerdrinkers
10. aprīlī 20:58
Kāds sakars pleskavniekam ar sarkanbaltsarkano? Ceru, ka nākamais prezidents spēs novērtēt šādu Kaljulaidas cieņas izrādījumu, bet, pašreizējais ir sūda dārzenis, kurš Latvijai tikai kaunu dara. Saprāta viņam nav, glupi smaida, bļa, kā sūdā iekāpis. Jopcik, Vējonim nepateiksi "zģelai ļico po prošče"- uztaisi vienkāršāku seju, viņš to nevar, jo ģīmis tāpat ir tups bez gala, un viņa sādžā intelekts iebraucis nebija:(
beerdrinkers
10. aprīlī 21:07
aivo davidson, tu esi idiots. Nē, tas it kā būtu normāli, nu piedzimi bez smadzenēm, kā saka- jebis ti koņom... bet, nepatīkami pārsteidz cilvēku skaits, kuri tavam debilajam, nejēdzīgajam komentam plusus liek. Idiotija ir lipīga?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi