Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Egle Egle
2019. gada 23. martā 08:40
Tā ir Latvija, pilna zeme ar postpadomiskiem, truliem, aprobežotiem, homofobiskiem plānprātiņiem. :))
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 23. martā 09:05
Liels paldies Sallijas kundzei. Loti interesanti un pamacosi. Ja butu iespeja, pati pie vinas aizietu. Lai vinai pasai laba veseliba un dzīve viss labi.
Alexandra Stankev
2019. gada 23. martā 10:11
Es loti vēlētos pēc šādiem rakstiem intervijas ar pfofesionāliem psihiatriem un psihologiem,kāds ir vinu viedoklis par šiem cilvēkiem un Vai vini patiesībā nav reāli bīstami sabiedrībai un izolējami no tās.Katrā gadījumā lasot šo interviju saprotu ka cilvēks murgo,un kāpēc valsts atlauj šādam cilvēkam tuvoties cilvēkiem ,kas ir bezcerīgi slimi un nobijušies,izmisuši? Protams intresanti būtu dzirdēt psihiatra viedokli par intervētāju, kas tam par panaroju?
Anita Vimba
2019. gada 23. martā 10:12
Par to ka savas fotografijas likt interneta vietne ir loti slikti ..to apjautu un uzzinaju tik nesen ..daudzi kas nodarbojas melno magiju var fotografiju visadi citadi izmantot sev savtigos nolukos ..agrak daudz ko labu rokadarbiem taisiju ..gleznoju ..jau paris gadus ne zimet ..ne ari bizuteriju vairs netaisu prieks sevis ..atnemts speks man nejutos vairs tik labi ..un ari neredzu daudz cita magiska ko redzeju agrak ..neeiesaku savu bernu bildes ari likt socialos tiklos ..it seviski Facebook ..skaudigi launi cilveki var noskaust ..
Uldis Kims
2019. gada 23. martā 10:45
Sestdiena klāt ar kārtējo raganu! Tāda tradicija ,Kivičs katru dienu un ragana pa sestdienām. Raganu asociācijai vajadzētu izveidot savu mājas lapu lai visas p ežutēriķes vienā vietā,vai arī apvienoties ar plakanās zemes teorijas piekritējiem.
Nazars
2019. gada 23. martā 10:59
Ilona, kaunējusies Tu būtu! Kas Tu pa dziednieci? Tur pat zirgiem jāsmejas! Beidz slinkot un izmantot lētticīgos! Ej taču strādāt un nopelni godīgi naudu!
Эдуард Джугашвили
2019. gada 23. martā 12:14
Kaads dziedniecei ir sakars ar Dievu, ja Dievs savaa Vardaa ir teicis, ka cilveekiem nebuus nodarboties ar shaada veida pashdarbiibu - pesteljoshanos, jo shaadas prakses ir pashas par sevi ljoti biistamas, kas paver celju deemoniskai pasaulei ! Lucifers ir Dieva un visas cilveeces ienaidnieks, tad kaa vinjsh var naakt paliigaa, ja vinja patiesais meerkjis ir katru no mums nosuutiit uz elli tuuliit peec fiziskaas naaves, kas tie par murgiem no shiis te dziednieces, vai vinja ir galvu saspiedusi ! Miiljie cilveeki, njemiet veeraa ka Dievs neuzklausiis shiis sievietes luugshanas kameer vinja neateiksies no savas apseestiibas greeka, proti no shiis velnishkjaas nodarbes - pesteljoshanas ! Un neticat tam ko vinja raksta, jo tur ir vieniigi meli kas naak no elles !!!
Jolanta Štrausa
2019. gada 23. martā 19:38
Vājprāta raksts un vājprāta komentāri, ja cilvēkiem zināšanu nav tad viņus var apstrādāt kā vēlies, gan ar noburtām bildēm, gan dēmoniem, gan čakrām, gan bargo Dievu. Nu skumji... 😔
none
2019. gada 24. martā 00:55
Man ļoti patika intervija. Kaut kāds brīnums, man reizēm sarauj krampji pēdas, un kad jau gribēju rakstīt komentāru, intervija turpinājās, un par krampjiem arī bija. Es ļoti gribētu satikt šo sievieti. Magniju lietoju, krampju ir mazāk, bet dažreiz joprojām ir.
Inga Sati
2019. gada 24. martā 18:05
Manuprāt, ja ir diagnosticēts vēzis 1. stadijā, tad steidzīgi ir jādodas pie dakteriem, nevis jāsāk pašam ārstēties!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi