Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
135 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
21. februārī 13:29
Labi, ka izzaga! Citādi man jau iedomājoties vien vēmiens nāk virsū.
Hahah
21. februārī 13:33
Takš tādus foto tik viegli nozagt. Ir n-tie varianti. Nevajag bildēt, glabāt datu nesējos, sevišķi, ja pie tīkla. Nedaudz grūtāk no iphone, bet Win, Android... vispār nav problēmu. Var pat gatavus kodus Krievijas mājas lapās atrast.
.
21. februārī 13:39
Būtu labāk domājis par saviem trim bērniem. Kauns!
he he
21. februārī 13:40
kivič, no kā tu kautrējies! No sava maza kraniņa, ko?!!!
Kivičam
21. februārī 13:40
Paroles nemāki nomainīt? Un kāpēc vispār vēl kādam ir jāzin tavas paroles, pat ja tā ir sieva, kādā sakarā?
Jo
21. februārī 13:40
Bilde pie virsraksta - nu pilnīgas Mežezera reklāmas sejas!
Janeka
21. februārī 13:41
Kāpēc Andža izņēmis no sava feisbuka visus karstos video ???? Kur kails ar ģitāru un kails vannā ? Šūds ar Madarām un visiem citiem ķēmiem,bet cieni savas fanes !
:))
21. februārī 13:45
Kā tas slimais ir apnicis. Divi idioti viens otru satikuši, tagad plātās ar savu seksa atkarību sabiedrībai. Pats tai naktī bija pillā. Vistai smadzenes vairāk kā šitam idiotam. Parodija no cilvēka. Ja savulaik teica, ka cilvēks ir radies no pērtiķa, tad tagad ir labs piemērs kā cilvēks paliek par pērtiķi. Strādāt abi labāk būtu gājuši. Pārdrāzušies jau bezjēgā.
Dii
21. februārī 13:53
Sievai ieteikums-nomainiit uzvardu. Ja ir iespejams -ari berniem. A tiem Diviem-Tur jau abiem aciis un sejas ierakstiits-ka vinji ir vienkrshi tupi. Pilnigi tupi cilveki.
kas kasss
21. februārī 14:02
kas kass , bet ja jau aizskar Madaru, savu mietu māti, tas nozīmē, ka pajolim Kivičam gribas atpakaļ pie savas smukās sievas,m tikai idiņš nesaprot, ka vilciens sen ir aizgājis un ka viņa jaunā sieva Madar ir 10 galvas augstāk, jo ir sapratusi, ar kādu "pi@@@i" bija savienojusies, un tur nav ko pārmest. Jaunība 19 gados ir visām dulla. Ja pats nevar dzīvot, tad aizskar līdzi savu bērnu māti! FUJJJ!!! Man šķiet, ka tam visam piepalīdz debīlā m@@@a Skulme!! Idiote, viņai pa īstam jāatņem mātes tiesības! Cik trula izskatās bildēs! Nodzerta, veca! Lai cik špakteļkārtas liktu uz sejas, debilismu un vecumu nenposlēps!!!
kas kasss
21. februārī 14:04
Protams, tā ir Madaras izvēle, bet arī iesaku uzvārdu atpakal savu nomainīt, pretīgi pilnīgi tādu pat pasē atstāt, kādu kaunu šā idiota uzvārds nes!
malaci skivichi :D
21. februārī 14:07
protams ka PAMESTAA madara izzagusi to bilde, pamestam mulkeem, taa ir ikdiena.skaudiibas deel, jaazog gan personas dati, gan piki, jaaludzas kaa bomzhiham. beigaas nedabuu nedz vienu, nedz otru. atsuukaajiet.
jā jā
21. februārī 14:07
Nu policijai jau iesniegumu var rakstīt, bet policijai pietiks ar pāris liecībām, ka kivičs tonakt bija piedzēries, kā rezultātā nekāda lietas ierosināšana nenotiks. Un kivičs bija piedzēries, viņam bija facebook live video (pa pliko), kuru no rīta viņš izdzēsa. Tas saucās - dzert vajag mazāk.
Una Jauša Gauša
21. februārī 14:16
Madara pati vainīga...Es atceros kāda psihoterapeita teikto,ja vīrietim pirms jums jau daudzas bijušas,tad ar tādu neko neuzsāciet..To pašu viņš teica par sievietēm...
he he he
21. februārī 14:18
Pārjātais alkāns vēl nevar nomierināties. Kodēties ej, idiot. Tak tiešām bildē var redzēt, ka savu "Mežezeru" ir pārdzērušies. Nav nācies dzīvē lasīt par lielāku idiotu kā šitais aintivaronis. Jo mazāka pipelīte, jo lielāku mačo tēlo. Nu kas tu esi, Kivič! Nekas! Sabiedrības izsmiekls. Noļ na paločke.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi