Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 9. februārī 08:25
Labi ,ka Latvijā ir tumši un neizglītoti ļautiņi,arī šarlatāniem atrodas darbiņš,90 tajos šamo kantori bija uz katra stūra. Vēlāk gan poliči šos iztrenkāja.....
Biruta Kopmane
2019. gada 9. februārī 08:45
man nemaz balsi nevajag dzirdet, lai noteiktu diagnozi dziedniecei
Valdis Kalnozols
2019. gada 9. februārī 09:32
pārtraucam tautu padarīt slimu! Viedi un stipri vīri, kuri dibināja Latvijas valsti un rakstīja tās Satversmi, jau ir izstrādājuši mūsu valsts veselības aprūpes sistēmas vīziju, būtību un uzdevumus. Satversmes 111. punktā ir skaidri un gaiši teikts - Latvijas valsts aizsargā iedzīvotāju veselību un nodrošina minimālu medicīnisko palīdzību. Diemžēl pašlaik Latvijā ir pilnīgi pretēji - minimāli tiek aizsargāta un veicināta iedzīvotāju veselība, bet simtiem miljonu eiro tiek novirzīti slimību ārstēšanai. Latvijā cilvēki tiek padarīti slimi. Ar katru gadu slimību pabalstos izmaksātā summa pieaug par 20-40 miljoniem eiro, 2016. gadā tie bija 120-140 miljoni eiro. Faktiski ar nodokļu maksātāju naudu mēs atbalstām citu zemju tautsaimniecību - ārzemju zāļu un medicīnas iekārtu ražotājus. Tiem ir izdevīgi, lai tauta būtu slima un atkarīga no zālēm, nevis vesela, domāt un rīkoties spējīga. Kas ir jādara?! - Rīkojot informatīvas kampaņas, algojot speciālistus, izskaidrojam, ko nozīmē dzīvot veselīgi - kāpēc ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes, uzturēšanās svaigā gaisā, veselīgs uzturs, atpūta, regulāras profilaktiskās veselības pārbaudes u.c. Tagad mēs ejam vieglāko ceļu, slinkojam un saslimstot meklējam ārsta palīdzību, tādējādi tērējam valsts nodokļu maksātāju naudu. Nerunājot par smēķētājiem un alkohola lietotājiem, kuri apzināti bojā veselību! Jebkuras zāles, ko lietojam, bojā kādu citu orgānu veselību. Un kurš gan spēs pateikt - vai esi izveseļojies zāļu vai placebo efekta ietekmē? - Fiziskajām aktivitātēm jābūt pieejamākām un tām ir nepieciešams valsts finansiāls atbalsts. - Liela nozīme ir veselīgam uzturam, jāēd viss, kas organismam ir nepieciešams - dārzeņi, salāti, piena produkti, gaļa utt. Ar pārtiku uzņemot visas nepieciešamās vielas, organisms neslimos (izņēmums varētu būt ģenētiskās slimības). Piemēram, vēža profilaksei speciālisti iesaka uzturā vairāk lietot produktus, kas organismā rada sārmainu vidi (dārzeņus, salātus), jo tad ir mazāks risks attīstīties ļaundabīgajām šūnām.
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 9. februārī 09:32
Loti liels PALDIES dziedniecei. Zelta vardi par potem, kuras tiesam nevienam nevajadzetu un zelta vardi, ka, sargies pats un Dievs sargas. Dievs mūsu dzīve ir pats galvenais, ja tas sargas un palidzes, bus viss labi, ja ne, tad neka laba nebus. Sos vardus teica mana vecmamina un tie ir patiesiba. Dziedniecei velu veselibu un lai Dievs palidz vel ilgi, ilgi palidzet cilvekiem.
Valdis Kalnozols
2019. gada 9. februārī 09:33
- Latvijai jākļūst par veselīga uztura eksportētājvalsti. Nodokļu maksātāju naudu, kuru valsts novirza, atbalstot ārzemju medicīnas industriju, ir jāiegulda veselīgas pārtikas ražošanas attīstībā. Valstij jāatbalsta vietējie ražotāji ar labvēlīgu nodokļu sistēmu, sniedzot finansiālu, kā arī cita veida atbalstu. Risinājums būtu arī pārtikas precēm noteikt valsts pārdošanas cenu, lai ražotāji konkurētu nevis ar lētāku cenu, bet ar kvalitāti, ražojot veselīgu pārtiku. Ulmaņlaikos Latvija bija viena no lielākajām sviesta eksportētājvalstīm Eiropā. Latvijai ir visas iespējas kļūt par vienu no lielākajām veselīgas pārtikas ražotājvalstīm – līdzīgi kā Šveice. - Atbalstam, nevis nežēlīgi un agresīvi norokam savējos - politiķus, uzņēmējus, māksliniekus, kas atšķiras no citiem, nāk ar savu viedokli, spēju nopelnīt - gan sev, gan arī valstij, sabiedrībai. Spilgts piemērs tam bija nesenā pretvēža zāļu Rigvir sāga. Mani personīgi šokēja tas, ar kādu niknumu latvieši ir gatavi iznīcināt savu tautieti – zāļu ražotāju. Identiska situācija bija arī ar suņu barības DOGO ražotāju. Latvijas veselības aprūpes prioritātei jābūt veselības aizsardzībai un tikai tad seku likvidēšanai – slimību ārstēšanai. Gana bendēt tautu, atbalstot farmācijas un medicīnas iekārtu industriju! Mens sana in corpore sano - veselā miesā, vesels gars.
Uldis Kims
2019. gada 9. februārī 09:49
Kā sestdiena,tā atkal jauna dziedniece klāt! Kad vienreiz kas jauns beigs reklamēt šarlatānus, savairojušies viņi vai uz katra stūra, ja viņiem būtu taisnība un spēja ārstēt visas slimības,tad slimnīcas nevajadzētu. Nemaz strādāt negribas,laikam būšu dziednieks,tāds teiciens šeit būtu vietā. Valsts medicīna zombē tautu ar uztura bagātinātājiem,šarlatāni ar vārdošanu.
Nellija Gaidlazda
2019. gada 9. februārī 10:07
Paldies par komentāru... zelta vārdi, ka, sargies pats un Dievs sargās. Dievs mūsu dzīvē ir pats galvenais, ja tas sargās un palīdzēs, būs viss labi, ja ne, tad nekā - un vēl klāt paša TICĪBA,tai arī ir liels spēks.Dziedniece neko sliktu nemāca,tas viss veselībai noder,par ārstnieciskajām dēlēm esmu dzirdējusi no ārstu ieteiktā...tējas,ūdens procedūras,bebru dziedzeru kapsulas un viss pārējais Jūsu pašu ziņā - esiet veseli!
Baiba Lapsa
2019. gada 9. februārī 10:55
Dziedniece ir devusi ieteikumus ,kuri tiktiešām ir labi-nekas dzīvē nenotiek tāpat un vienmēr vajag atcerēties ,kad par visu būs jāatbild-agrāk vai vēlāk.Ne jau tāpēc jāpaliek par cūku ,kad uz šodienu dzīvojam ļaunuma ,skaudības gaisotnē.Sāc ar sevi radi labo enerģiju tajā vietā kur citkārt būtu izgāzis dusmas .Pirmais tas ir darbs ar sevi un jo tīrāks un godīgāks būsi pats pret sevi ,jo labāk tev ies.Vistrakākais ir melot sev,skaust un nolādēt cilvēku kurš ir bez vainas.Kad galīgi neiet cilvēki iet pie dziedniekiem -kā viens te izteicās ,šarlatāniem un tumsoņas.Draudziņ ja tu zinātu cik vārdi var būt stipri ,tad tu divreiz padomātu ko raksti.Tie tevi var ārstēt un var arī visu tavu dzimtu salaist putrā.
Bruno Ailts
2019. gada 9. februārī 13:45
Kāpēc tiek publicēti šie meli?
Dainis Dobelis
2019. gada 9. februārī 13:47
V.Kalnozols, žurnālists un pati "dziedniece", rociņās sadevušies, draudzīgi, varētu iegriezties vizītē pie psihiatra.
Arita Takahashi
2019. gada 9. februārī 17:13
Mans jautājums - esmu bijusi pie visādiem "brīnumu ārstiem" (artrīta ārstēšana pēc antibiotiku lietošanas) un zinu, ka viņi prasa ap 40-50 eiro par 1 stundas konsultāciju, turklāt ir tādi "adatu terapeiti", kas vienu pacientu nogulda uz vienas kušetītes, bet otru uz otras un tad pelna 40+40 eiro par stundu. Pēc tam, kad tas dziednieks dienas beigās ir tos 500 eiro "nopelnījis", cik no tiem 500 viņš tās dienas vakarā pārskaita nodokļos? Un mēnesī viņam sanāk 15 000 eiro - māju var uzcelt. Nodokļus viņi maksā tādā apjomā?
Uldis Kims
2019. gada 9. februārī 17:25
Jau viduslaikos tauta zināja ko ar raganām darīt, bet tagad raganas zin ,ko ar tautu darīt.
Njus Smaidiņš
2019. gada 9. februārī 20:09
Var jau to saukt arī par "Dieva dāvanu caurskatīt cilvēkus", bet sinestēzija ir neiroloģijas zinātnē jau diezgan labi izpētīta un netiek uzskatīta ne par pataloģiju, ne slimību, vienkārši cilvēkam ir spilgtāk attīstītas maņas un tās labāk sadarbojas savā starpā. Šī īpatnība piemīt noteiktam procentam planētas iedzīvotāju. Piemēram, var ar dzirdi pēc balss pateikt, kas otram kaiš, vai ar ožu sajust vairāk kā vidusmēra cilvēks. Pašai piemīt šī īpatnība un varu teikt, ka tiešām slimnieki-vēžinieki smaržo citādi nekā, piemēram, diabēta pacienti utml. Piekrītu, ka iepriekš var pateikt, ka tuvojas slimība. BET, tas ka cilvēks-sinestēts ir labs diagnosts vēl nebūt nenozīmē, ka viņš šīs kaites spēj arī ārstēt. Ok, kundzīte ir daudz gājusi kursos, apguvusi masāžu, māk pielikt dēles un zina kādās devās lietot vārnkāju, tas labi, vismaz kāds pozitīvs efekts viņas klientiem tiek sniegts, dievs ar viņu. Bet par vēža ārstēšanu gan nevajadzētu mānīties. Vēzis ir transformējoša slimība, tā parāda, ka cilvēks iet nepareizo ceļu un neveic to pēc kā viņa dvēsele ir atnākusi uz Zemes, tāpēc vēzis atstāj tikai divas iespējas – vai nu pilnībā mainies, vai mirsti. Ja cilvēks pats negrib mainīt savu personību un dzīvesveidu, nepalīdz ne netradicionālās metodes, ne farmācija, ne starošana, var tikai pavilkt procesu garumā, bet ne izārstēt.
Jolanta Štrausa
2019. gada 9. februārī 23:02
Arita Takahashi Jūsu artrītu varētu dziedināt tāds nieks, kā neskatīšanās citu makos. Neapmierinātība, skaudība, skopums - lūk jūsu slimības cēloņi. Visvērtīgākās zāles ir TICĪBA! Lai notiek jums pēc jūsu ticības! Ja tu tici, ka esi slims - slimosi! Ar likumu vajadzētu aizliegt informāciju par slimībām un to sekām. Cilvēki uz to nekoncentrētos un ar savām domām slimību sev nematerializētu. Dīvaini, medicīna, savā attīstībā ir gājusi septiņjūdžu zābakiem, bet slimnieku paliek arvien vairāk... Tas, ka medicīnas sasniegums ir dzīves ilguma pagarināšana ir tiesa, bet no tā cilvēki nav kļuvuši veselāki.
Rodžers Špakovskis
2019. gada 10. februārī 01:05
Cilvēkam, nu "dziedniecei", ņemt no slimiem cilvēkiem naudu, labi zinot, ka palīdzēt nevarēs. Jā, slimi cilvēki atdos pēdējo naudu dēļ cerības. Visu atdos. "Dziedniece" to drīkst darīt? Un, tālāk? Kā tālāk viņai ies? Ir idejas?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi