Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2018. gada 9. decembrī 06:25
Neizglītoti,tumši ļautiņi ir vislielākā Latvijas nelaime
Guntis Dzelme
2018. gada 9. decembrī 09:11
Visuma Saprata atomaro dzivnieku,ari cilveku,smadzenu sunu neironu tikla tadi burvju paredzesanas ,astrologiju murgu iespejas nepastav..Vajaga studet visu cilveku petijumu zinatnes-tad tadi murgi smadzenu neironu tikla neradisies. Mana zinatniskaja un sadraudzibas ,sadaribas padomju socialistiskaja dzimtene PSRS,ari Latvijas Padomju Socialistiskaja Repulika nebija bezdarbi ,nebija jabrauc vergot sveszemes ekspluatatoriem,ari psiem seit kungi -apspiedeji un tautas mantu un personu nopelnita aplapitaji nebijaun katrai gimenei tika par simbolisku maksu dots dzivoklis un sadziviskaja dzives drosiba sievietes drosi ,tekosi dzemdibu namos laIda pasaule bernus un berninus, uz galda salika rinda,,jo vini bija dauz-lidz iespejai mammam barot vinus,uz rocinam salika numurinus-lai nesajauktu.Ari es un maneji Bernini ta piedzima un ir [nduvidalaS zinatnisaki tendetas personibas-tapat,ka es, ar neiespejami-ta ka si neliete un citi ,apmelotaja krapniece-ar mums manipulet.. energijas nevar sajauktie,jo tadas nav, tikai, ap smadzenem stiprak un kermeni vajak, visiem dzivniekiem ,un ari cilvekiem,magnetiskais lauks,kuru var registret ar specialam aparaturam un infrasarkano vilnu lauks kuru ari var nofotografet ar specialu gaiwsmas vilnu-fotonu filtru.,kuri rodas DArbinot smadzenes un muskulu un nervu sunas ar apm.2,8 voltu lidzstravu,ko rada sunas un smadzenu neironu darbiba.es ari esmu izmeginajis-metot metamo kaulinu,paredzet kads cipars ir uzkritis,ietreneju smadzenu magnetisko lauku ,beigas 80 % noteicu,bet ,kas uzkritis-pa retam 1% no 100 metieniem.paredzesanas- tikai gadijuma rakstura,zinatniski zinot cilveku darbibu psihologijas.
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 9. decembrī 09:44
Paldies, Aijas kundze, par tiesam briniskigo rakstu! Bet redziet, Latvija sobrid dzivo loti daudz neticigu, nekam neticigu, cilveku, kuri ar saviem sausminosajiem vardiem visu noliedz. Agrak es domaju, nu ka ta var, nekam neticet, bet tagat man pat nozelas nav pret tadiem cilvekiem. Lai netic, viņi nodara pāri tikai sev. Jums, Aija, velu veselibu un veiksmi visas lietas.
Ilze Sila
2018. gada 9. decembrī 11:37
Slima suņa murgi,Pašai ekstrasensei arī,gulēšana rindiņā,laikam atstājusi sekas
Arita Takahashi
2018. gada 9. decembrī 12:09
Pastāstiet, lūdzu, kā sajaucās cilvēku enerģijas, stāvot rindā pēc olām. Pati atceros, ka rinda bija aptinusies apkārt kvartālam, uz vienu cilvēku deva 10 olas, mana mamma piezvanīja uz mājām, lai mēs - visi trīs bērni pievienojamies rindai, lai ģimenei būtu vairāk olu, ko ēst. Un rindas citā vietā mamma bija vēl aizņēmusi otru rindu, lai mēs savu atļauto dubultot, šo rindu izstāvot pusotru reizi (divas reizes dienā nevarēja paspēt izstāvēt). Par laimi, tiem, kas olas bija nopirkuši vienreiz, zīmogu pasē nespieda, drīkstēja pirkt arī otro reizi. Tad par cik procentiem un kādā veidā mana auras enerģija ir samaisījusies ar citu olu ēdāju enerģijām? Un ko par to saka Aristotelis, Pitagors, Gauss, Platons, Einšteins, Ņūtons, Galilejs, Planks, Faradejs, Maksvels, Paskāls, Arhimēds, Ampērs un Lorencs? Ā, es nezināju, ka šo autora sacerētājai jau ir piešķirtas trīs Nobela prēmijas zinātnē un ka viņa ir visgudrākā prātu jaucēja pasaulē. Tā sakot, pieņemsim, ka pasaule stāv uz trijiem ziloņiem - un jo skaļāk kliegsim, jo vairāk ticēsim, ka tiešām tā viss arī notiek.
Uldis Kims
2018. gada 9. decembrī 17:46
Kur jauns.lv katru nedēļu izrok pa raganai? Vai tiešām Latvija pilna ar raganām,jeb viņiem tur ir raganu inkubators?
Uldis Kims
2018. gada 9. decembrī 18:01
ŠITO MURGOJUMU! Vīrs arī sākumā smējās,bet kad redzēja,ka tā var izburt naudu no lētticīgo maciņiem,tad sāka atbalstīt.
Anita Vimba
2018. gada 10. decembrī 12:39
Labdien ..vakardien izlasiju rakstu par vinu ..atzimeju pat Facebook draugos ..uzrakstiju jautajumu vinai ..bet ta ari atbildes nesagaidiju ..kaut gan redzeju ka ir pieslegusies ..vareja tak atbildet ..man ..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi