Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
hokamons
2018. gada 10. jūnijā 08:18
Svādi gan, kāpēc āderes eksistē tikai postpadomijas robežās. Citur pat ļoti cenšoties nav zinātniski pierādīts to eksistence. Dziedniece pēc kursu pabeigšanas! :D 3 laulības labi pierāda ko viņa ārstē un kādā kārtībā ir ģimenes dzīve. Cilgi šito sviestu te tiražēs?
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 10. jūnijā 09:35
Man patik, ka Ivetas kundze raksta, bet ir viena lieta, kurai negribas piekrist un ta ir, ka slimibas rodas galva. Nu neviens normals cilveks nedoma par, piemeram, vezi, lai vins ar vinu saslimtu. Un domam nu gan nav tik liels speks. Piemeram, es domaju, lai notiktu un butu tas un tas, nu tas labais, bet neka, ir tiesi preteji. Un vel, arste divus ar vienado diagnozi slimniekus, viens izveselojas, otrs nomirst. Tas ta ir tapec, ka mums jau piedzimstot ir sastadits dzives scenarijs un ari tas, kad, kur un kada veida mirsim. Ja mes varetu visu ieprieks paredzet, nebutu varbut nevienas avarijas, kuras mirst cilveki.
Mike965107
2018. gada 10. jūnijā 11:21
Kādi murgi!!Šausmas.
Inga Sati
2018. gada 10. jūnijā 16:26
Es domāju, ka šitos ezotēriķus nevajadzētu reklamēt... tāpat jau viņu ir stipri par daudz... šarlatānisms riktīgais.
F
2018. gada 10. jūnijā 18:10
Kas ta par feministu un stronk independant woman propagandu?
Susī
2018. gada 10. jūnijā 20:51
Cik var reklamēt šos parazītus-pseidodziedniekus, kas ir absolūti nespējīgi? Vai Zaļākalna Marta reklamējās? Vai šī blondīne pirmspensijas vecumā ir kārtējā mele, kura ir nespējīga naudu nopelnīt godīgā ceļā? Kā zeme nes tādus krāpniekus? Ko gan viņa spēj? Naudu izvilināt no pastulbu ļautiņu makiem? Es nesaprotu. Kāpēc šajā portālā jāreklamē šādi sliņķi, meļi, dīkdieņi? Cilvēki mīļie! Mēs nedzīvojam akmens laikmetā. Medicīna ir gana attīstīta. Neuzticieties šādiem žuļikiem. Neko tie jums nepalīdzēs, tikai naudu pazaudēsiet! Ejiet pie ārstiem, taisiet regulāri analīzes. Ir USG, magnētiskā rezonanse, laboratoriski izmeklējumi. Ja ir slimība, neviens šarlatāns jums nepalīdzēs. NEVIENS! Vienīgā iespēja -zāles. Jā tās ir dārgas un ar ne vienmēr palīdzēs, bet tā vismaz ir iespēja.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi