Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Lu
2017. gada 8. jūlijā 09:00
Māte saka "viņš varēja iekāpt svešā mašīnā"! Nu lieliski! Vai tāpēc tu viņu laidi vienu klaiņot???? 😈 es gan saviem dēliem esmu mācījusi, ka tas ir bīstami un varu būt pārliecināta,ka viņi no laba prāta tā nekad nedarītu! Apbrīnojama vienaldzība!!!
Khe
2017. gada 8. jūlijā 09:12
Tik daudz cilvēku pazūd. Tas sāk izskatīties pēc noziedzīga grupējuma, cilvēku tirdzniecība, orgānu pārstādīšana ...
Hm
2017. gada 8. jūlijā 09:23
Viņš nekur tālu negāja. Tas neatbilst patiesībai, jo tad viņš tik pārliecinoši nevizinātos ar sabiedrisko . 5 gados mans bērns pazaudēja mammu uz 10 minūtēm, bērns izskatījās pārijies un tuvu histērija , bērna sejā varēja redzēt, kā viņš ir nomaldījies, bet šī puikas seja attēlos norāda, kā viņš ir pieradis pārvietoties viens, viņam nav bail, jūra nav tālu no Karostas.
Nu
2017. gada 8. jūlijā 09:29
Virsraksts maldina!Mazliet par citiem un atkal viss pie puikas atgriežas!!
sliktais variants II
2017. gada 8. jūlijā 09:46
??? ap 16 :00 redzēts netālu no mājām .ēst gribas , atnāk ,visi jau pālī. sīkais dīc ,gribu ēst, gribu konfektes. kur vazājies bļ ... !!!. iešķīla ,profilaksei pa galvu ,neaprēķināja , šis beigts . diena laika bija norakt ,kautkur pa kluso :( diena, izdomāt ticamu versiju . P.S. kā var būt, ka NEVIENS pēc tam nekur nav redzējis? ja tikai, nekur vairs nav gājis ?
ehh
2017. gada 8. jūlijā 10:03
Zoju jāsauc pie atbildības par 7 gadu vecuma nesasnieguša bērna atstāšanu bez uzraudzības un noteikti jāatņem vecāka tiesības. Ja bērnu atradīs mirušu, viņai jāsaņem reāls cietumsods par nolaidību.
anita
2017. gada 8. jūlijā 10:08
Gribu pajautāt VP, kur tad pazūd bērni?Tātad drošības līmenis Latvijas ir zem o?!
thanks God for Trump!
2017. gada 8. jūlijā 10:11
Tagad, kad prezidents ir Trump, tiek veikta masveida Elite Pedofile aresti, meklējiet Google. Nesen ASV tika veikti 300 000 arestu!!! Diemžēl tas acīmredzot notiek arī LV. Tas ir pārāk smagi lai te rakstītu bet runa iet par satanistiem. Savulaik Kristīgajā radio bija par to raidījums. ASV jau sen ir policijas vienības kas specializējas uz tādām lietām, parasts policists to nespēj izdarīt, tie ir kristieši, no jauna atdzimšie, kas cīnās pret šo launumu.
maniaks
2017. gada 8. jūlijā 10:24
policija tak maniakus noķert nevar, to jau padomju laikos pieradija rogaļova lieta, tagad imantas pedofila lieta :((
***
2017. gada 8. jūlijā 10:26
VP nevar katram bērnam izsekot, tautieši tiešām nesaprot, ka vispirms ir audzināšana no vecāku puses, policija tikai cīnas sabiedrības neaudzinātības sekām, kā arī sociālais dienests. Visi šie dienesti ir nolaidības sekas, nevis cēlonis. Un protams tam visam lomu spēlē vnk liktenis, to neviens nav atcēlis kas ar katru no mums notiks, no neveiksmīga likteņa/ģimenes grēku utml. lietām neizbēgsi. Kam lemts noslīkt, to mašīna nenotrieks. Diemžēl ir lietas, kuras nav mūsu spēkos izbēgamas, tas vnk ir liktenis un tas katram ir savs nolikts, arī mazu bērnu nāve.
o pis
2017. gada 8. jūlijā 10:28
lai tik māti piestepsele pie melu detektora, ta divaini sanak saja mobilaja laikmeta , māte domaja ka berns pie vecmates , vecmate domaja ka pie mates!!?? piezvanit tak nevareja viena otrai..? abam noteikti aifoni ka jau visiem , mazdrosinatiem,
Skumji
2017. gada 8. jūlijā 10:29
Vēljoprojām ceru ka satikssu Annu,no daudzbērnu ģimenes,bija pati vecākā.Pietrukst man tevis draudzenīt. :( Man liekas tas viss saistīts ar sektu kurā iepriekš bija vecāki. Pati tur agrāk savu vecāku spiesta biju,tas ir murgs kas nodarīts tiek cilvēkiem 21gs.
Skumji
2017. gada 8. jūlijā 10:40
Sektas mācītājam ir ļoti daudz īpašumu,gan ārzemēs gan LV,ja arī nav uz viņa vārda tad uz citiem vārdiem.Ienākot sekta t
Skumji
2017. gada 8. jūlijā 10:46
Sektas vadītājam ir ļoti daudz īpašumi gan LV gan ārzemē,var nebūt uz paša mācītāja vārda bet uz citiem cilvekiem.Ienakot sekta cilvēkiem tiek doti citi vārdi pēc nepieciešamības,pēc mācītāja uzskatiem tiek saprecināt cilvēki.M aciitājs seko līdz visām sievietēm sektā ciklam,llauj sexu tikai tai dienas kad jāieņem bērns.Mans tēvs slēpās no policijas un bandītiem 90 g.Ik pa 2 menessi bija japarvācas.Man. tas ka bērnam bij murgs
Decoy
2017. gada 8. jūlijā 10:47
Bernu izmantotaji ir vienkarsi jadauza..bez variantiem. Vinu domasana nelauj mainities..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi