Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Gita Kalniņa
13. jūnijā 07:19
Uzticības tālrunis?!!! Ha, ha, aizpagājušo gadu uzticības ziņu pa taisno atskaņoja miglotājam. Miglotājiem visi gali ūdenī, parastais mirstīgais sprāgsti vai nost pie sava kaimiņa miglotāja! I vējā, i saulē, poverī, ka tepat bērni, tepat aka. Pretekļi. Gan miglotāji, gan visi tie, kam tur augšā vienalga.
Ilga Nagle
13. jūnijā 07:58
ha, ha, pat numurs ar 7 cipariem!
Ella
13. jūnijā 08:10
Vai ir vairs kāda jēga cīnīties?Šī civilizācija fiksā tempā soļo pretim pašlikvidācijai.Un visa cēlonis ir banālā un nepiepildāmā cilvēku alkatība un negausība.Plus vienaldzība.Ko spēj saujiņa to, kuriem vēl nav vienalga,pret milzīgo mašinēriju,kuras pamatā ir patērētāju un pārtērētāju miljardi?Tīri retorisks jautājums,jo atbilde tāpat ir skaidra-neko.Un nedomājiet, ka miglo tikai Latvijā.Dzīvoju UK, un te it tieši tas pats.Milzīgi lauki,kuros traktori krustām šķērsām smidzina ko tik var.Plastikā iepakots ir viss,ko var un nevar.Pilnas šoseju malas ar atkritumiem.Arī pilsētu ielas.Dārzeņi,augļi un ogas 12 mēnešus gadā veikalu plauktos pilnīgi vienādi- kā no konveijera nākuši,bezgaršīgi,ūdeņaini draņķi.Pārsvarā audzēti Spānijā, Itālijā, Marokā un Ganā.Tātad arī tur tos indē.Vasaras sezonā vienīgi vietējie parādās veikalos,bet arī negaršo ne pēc kā.Skaties no kuras puses-Geitsam tomēr taisnība,mūsu ir stipri par daudz.
Stalkers Stalkers
13. jūnijā 08:27
Vispār, ja kaimiņu zemnieka auns smidzina savu lauku ar raundapu, tad var iznīcināt arī blakus esošos mazdārziņus:). Bet, nekas nav trakāks par kaimiņu blondīnes nāves miglu, kad pamosties viens pats gultā, bet no maka pazudusi 100 eur banknote:).
Edgars Ozolins
13. jūnijā 09:42
Tikmēr cits dzīvo savā viensētā, klidzina datora taustiņus, iziet laukā ievilkt plaušās svaiga gaisa malku un satiek pie šķūnīša stūra miglotāju, kas spricē šķidro papildmēslojumu vai pesticīdus-------ha,ha,ha.Gribētos redzēt, kā šis ievilktu.Nu ta vienreiz pareizs raksts un, sevišķi, virsraksts.Bļin,kā zviedru lauki aplenca manu zaļo oazi laukos,nevienas dzīvas radības tur vairs nav.Viss ir apsprādzis piecu gadu laikā.Pagājušo gadu stārķis ,i tas nosprāga saēdies saindētu vardi.
normunds starovoitovs
13. jūnijā 10:02
Redz iznīdēsim bites,kamenes un paliksim bez piemājas zemenēm,gurķiem,tomātiem,āboliem un ķiršiem!Pareiz,kam tas!Centralizēti piegādās,pa lēto no Amerikas!
Andris Latvers
13. jūnijā 11:16
Diemžēl mūsu zemnieki dzenoties pēc lielās peļņas ir gatavi indēt sevi, pārējos un dabu. Tā ir banānu republikas domāšanas stils. Šie zemnieki vispār vairs neparko neatbild un nekas nerūp. Valsts dod viņiem miljonus, lai viņi nezinātu rūpes, bet kā atbildi, viņi dod saindētu dabu un produktus. Ja šitā katru biznesu sponsorētu kā zemniekiem un neparko neatbildētu, tad Latvija būtu paradīze zemes virsū.
Dzintars Lielais
13. jūnijā 11:30
Tomēr padomju laikos tos laukus nemigloja! Tagad mirst nost...
Edgars Ozolins
13. jūnijā 11:48
Kaut kās šitajā rakstā nav pareizi.Kā tas ir pār Latvijas laukiem.Ja ārzemnieks nopircis,tad tie vairs nav nekādi Latvijas lauki.Jāraksta tā.Pār Latviju, no Svensona un lauku barona Bērziņa apstrādatajiem īpašumiem ,gāžas nāves migla-------.Eiropas Savienības tiesa nospriedusi, ka latviešu valodu neprotošie ārzemnieki drīkst pirkt zemi Latvijā-----
Sarma Saliņa
13. jūnijā 11:49
Un visu šo zinot, kādēļ tāda vienaldzība no varas gaiteņu puses? Vai tiešām visa dzīvā radība ir jānoindē pavisam, lai kaut kas sāktu kustēties? Mēs te satraucamies par pāris mirušajiem no covida, bet cik cilvēku mirst no audzējiem, kurus ir izraisījušas izsmidzinātās indes visapkārt? Tas turpinās gadiem, nekas nemainās, tikai indētāji uzņem apgriezienus, jo naudas smarža taču ir tik salda, vai ne?
Futs Bols
13. jūnijā 11:50
DzL, padlaikos pesticīdus kaisīja uz nebēdu. "Pēc Valsts vides dienesta un Valsts augu aizsardzības dienesta datiem, 1961. – 1967. gadā vien Latvijā izlietoja 367 tonnas dusta. Maksimums attiecās uz 1965. gadu, kad izkaisīja vairāk nekā 100 tonnu." (Avots: Indes pēcgarša uz gadu desmitiem: padomju laikā lietotais pesticīds DDT joprojām līdzās, LA punkts LV)
Stalkers Stalkers
13. jūnijā 12:01
Var lietot arī bioloģiskos pesticīdus, fungicīdus, herbicīdus u. c. labumus. Piemēram, tos visus var apvienot vienā ļoti efektīvā bioloģiskajā indē. Šo indi ražo no burgeru rijēju čurām un ekskrementiem, bet tas ir ļoti dārgs līdzeklis un lauksaimniekiem nav pa kabatai:).
Aleksandrs Briedis
13. jūnijā 12:58
Ārzemnieki savu zemi jau padarījuši par inžu koncentrātu,tādēļ metas sapirkt mazāk piegānīto
Trekngailis
13. jūnijā 13:13
intensīvā lauksaimniecība ir sekas pārmērīgai vēlmei vairoties! kaut arī neatbalstu naudu bez darba, par atteikšanos no sīču ražošamas jaunajiem vajadzētu "motivējošu" stipendiju. Jo tas ir vienīgais veids, kā neiznīcināt planētu!
Edgars Ozolins
13. jūnijā 13:23
Tautas par daudz NATO poligonā ,tāpēc i miglo.Pateikt lai vācas prom,nebūtu smuki.A tā lēnā garā atbrīvos pēc visiem cilvēktiesību kanoniem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi