Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
29. martā 07:46
"Pirkt tikai augļus tikai iepakojumos",vai nav sviests,tas iepakojums arī var būt apspļaudīts. Tad jau viss jāmazgā tur pat veikalā,kā tas kādreiz bija Rīgas centrāltirgū. Kāds fasētājs arī iespējams ir inficējies,kur garantija.
Haks Piterss
29. martā 08:08
Pilnīgai drošībai 5 minūtes vārīt joda šķīdumā .
D. Bērziņa
29. martā 08:56
Kā zemenes nodezinficēt? Tagad pavasarī nāks iekšā no Spānijas un GRieķijas. Ja atvērs robežas.
Kurmis Kurmis
29. martā 09:06
D.Bērziņa!!!Nav jāpērk tās sūda zemenes no Grieķijas,Itālijas un Spānijas!Nevis tagad nāks iekšā,bet NĀK JAU!!!!Pilns Facebooks ,kur privātie uzpircēji piedāvā ar visu pievešanu!Un ir stulbi cilvēki,kas piesakās!Nav mums jāēd tās zemenes,ēdam vietējos redīsus un salātus! Tāpat es domāju par tiem,kas piegādā ēdienu uz mājām!Kāda garantija,ka tos rosolus un picas nav gatavojis cilvēks,kam ir vīruss!Šitais viss liek aizdomāties...
Kurmis Kurmis
29. martā 09:41
Bērziņa!Robežas ir slēgtas 17.martā!Uz fūrēm tas neattiecas,viss imports notiek!Tas attiecas uz cilvēkiem,nevis produktiem!Vajadzētu gan no IT un SPānijas aizliegt ievest!Latvija pati sevi var apgādāt ar lauksaimniecības produktiem un zemenes nav pārtikas produkts,bet našķis!Es arī agrāk tās zemenes nepirku!Man būs savējās!Pagaidīšu!
Valdis Berzins
29. martā 09:56
kad biju pavisam maziņš, kaut kad sabaidījos no baktērijām, kuras viskur dzīvo. Paklausījos, ko gudri vīri stāsta par augļu mazgāšanu. Būdams 5-gadīgs puišelis sapratu, ka turpmāk man būs ēst vienīgi apvārītus āboļus u.t.t. Kopš tā laika nemazgāju nevienu augli, lai no kurienes tas arī nebūtu nācis - dārzs vai veikals vai sunsviņuzinanokurienes. Ja pāriešana uz vārītiem augļiem no baktērijām vēl paglābj (bet kas tā par dzīvi tad?), tad apšļakstīšana ar ūdeni 2 vai 20 vai 200 minūtes - nu piedodiet, kad man ir netīras rokas, es labprāt gribētu tās dabūt tīras, paturot zem tekoša ūdens. Bet, raugi, ar netīrumiem pilnās poras neprotas: kamēr nesāc berzt ar tīrīšanas līdzekli un mačalku, neko viņas tīrākas nepaliek. Tā ka dakterīši - domājat kaut ko reālāku, ko tautai ieteikt, nevis tikpat aizvēsturisku cik bezjēdzīgu fufeli par mantu mēģinat iesmērēt.... Tāpat kā roku mazgāšana - uzgāzt kaut ko ķīmiski agresīvu - saprotu. Kā ķirurgam 20 minūtes ar ziepēm un birstīti poras tīrīt - saprotu. 40 sekundes skalot, kaut ar, kaut bez ziepēm - to laikam pašu mediķu valodā par placebo būtu jāsauc....
Vecais
29. martā 10:28
Neko daudz tā augļu mazgāšana nedos. Visefektīvākā metode ir pēc ēšanas uzdzert siltu ziepjūdeni.
Sonata Tweet
29. martā 10:38
Tas jau ir slimi. Cilvekam ir jaizveido dabiska imunitate pret bakterijam un virusiem. Jo sterilaka vide, jo sliktak cilvekam. Pec tam arste alergijas un vel visadus brinumus.
Irena Nelsone
29. martā 13:38
Rimi un laikam arī Maxima darbinieki bez cimdiem un sejas maskām...
Edmunde Ozola
29. martā 18:39
Man tādai Irēnai kas sakāms....lai zinātu kādos veikalos strādā personāls, tad pa tiem veikaliem ir jāvazājas. Es jau pusotru nedēļu nezinu kā strādā šie minētie veikali. Kamdēļ jums vajag iepirkties rimi un maxima...ar vienu nepietiek?
Edmunde Ozola
29. martā 18:42
Vislabāk ar sērskābi:)))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi