Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
juju
24. martā 08:46
Alida, ir cimdi jālieto.Ja Tu sēdi tādā vietā,kur visapkārt tie baciļi. Bet šis vīruss, par ko runājam, ir uzražots tāds, kas ir ieelpojams.Ja ar pirkstu pieskaries, tad vēl nekas netiek inficēts. Tāpēc rokas jāmazgā.
Valters Korālis
24. martā 21:13
Maza atkāpe no ebreju kultūras un audzināšanas. Ebreju mamma un vecāmamma NEKAD nesaka savam bērnam, ka nauda ir netīra. Jo viņas zina, ka tas paliek bērna zemapziņā. Citu tautu mammas (visdrīzāk, arī latviešu) saka: "Tūlīt nāc mazgā rokas! Nauda ir netīra!". Jau no mazām dienām tas paliek kā zīmogs. Jo ja jau kaut kas ir netīrs, tad tas nevar būt labs un noderīgs. Un tāpēc citu tautu bērni (arī latviešu) paaudžu paaudzēs būs kalpu tauta un kalpos tiem, kuriem nauda nav netīra. Es par šo esmu runājies ar daudzām mammām. Piekrist vai nepiekrist, mīļie vecāki- tā jau ir jūsu darīšana. Bet tikai tad nekad nelamājiet Dieva izredzēto tautu, ka tās pārstāvjiem pieder bankas un jūsu vēl neatdotie kredīti. /VK/ :)
Līga Kalniņa
25. martā 21:18
Arī naudas bankomāti ir ļoti netīri.
Astrida Štāla
29. martā 08:28
Maz tiek skaidrots par virsdrēbēm, kuras arī pievelk vīrusus un tie tur uzturas līdz pat minētajām 72 stundām. Lielais vairums ģimeņu virsdrēbes maina reti, uzglabā dzīvoklī pie ieejas durvīm, nekādu "izvēdināšanu" neveic. Šajā gaisotnē dzīvo visi, kas ir "pašizolējušies". Vai ir kāda labāka pieredze?
Agnese Ruska
8. aprīlī 18:59
Ar diviem vārdiem sakot - neko neaiztikt? Ko darīt?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi