Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Egle
21. martā 08:49
Ritenis , protams, bet padomijas mantinieki latvāņi saprot tik kā piebezdēt gaisu ar savām metāla kastēm vai sabiedrisko.
Zinta Rudzite
21. martā 17:36
Visdrošākais pārvietošanās veids ir personiskā automašīna, tad seko velosipēds (ja neskaita iespējamās avārijas). Kas attiecas uz sabiedrisko transportu, tad Rīgas satiksme jau parādīja savu cinismu, samazinot reisu skaitu (tai skaitā rīta un vakara stundās, kad cilvēki dodas uz darbu). Nezin kāpēc neviens neprasa no Rīgas satiksmes atbildību par šo rīcību. Pat, ja autobusā brauc 2 cilvēki, ņemot vērā pašreizējo situāciju, šo reisu nedrīkstēja atcelt. Atcerēsimies to, kad dosimies uz Rīgas domes vēlēšanām.
Sarma Saliņa
21. martā 17:46
Un kā gan būtu iespējams ievērot 2 m distanci, ja Rīgas satiksme tagad krietni samazināja sabiedriskā transporta skaitu darbdienās? Kurš par to atbildēs, ja cilvēki inficēs viens otru autobusos un trolejbusos? Tas taču pat pamatskolniekam ir skaidrs, ka tagad tik sāksies īstā vīrusa izplatība! Vai nav smieklīgi, ka cilvēki izkāps no pārbāzta autobusa, kur stāvējuši viens otram cieši blakus, un ies turpat uz blakus esošo Maximu un tur savukārt būs obligāti jāievēro 2 m distance!
Egle
21. martā 20:33
vienīgais iemesls kāpēc velo nav drošš ir - trulās pastalas braukt ar auto nemāk

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi